اعتراض سرپرست پرسپولیس به قضاوت داوران

پیروانی می‌گوید که داوران علاوه بر تصمیمات اشتباه، در رفتار و گفتار هم برخورد خوبی با مربیان و بازیکنان ندارند....

به گزارش ورزش سه، افشین پیروانی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر حضور یافت و درباره عملکرد تیم داوری گفت: ما نسبت به بازی قبلی که متاسفانه بازیکن تیم ما کمال کامیابی نیا اعتراض کردیم و فکر میکردیم مثل لیگ قهرمانان آسیا به اعتراض بحق ترتیب اثر داده می‌شود. اعلام کردند اخراج کمال کامیابی نیا اشتباه بوده ولی قانون به ما اجازه بخشش نمی‌دهد. ما به دنبال احقاق حق بودیم اما خب می‌بینید جوابیه ای که می‌دهید منطقی نبوده است.

وی افزود: لحن صحبت داوران بسیار تند است و به خصوص در بازی اول برخوردهای بدی شده بود. نیمکت ما نیمکت اخلاقی ای است و من باید روی این موضوع صحه بگذارم. ببینید چه فشاری روی آقای گل‌محمدی می‌آید! ما خداراشکر هم خودم هم کادرفنی فوتبال بازی کرده‌ایم و اعضای کادرفنی میدانند چه موقع خطا است. ما باید به ۴۰ میلیون هوادار پاسخگو باشیم، داور هر ۵ متر خطای اشتباه می‌گیرد، شما ببینید در صحنه ای که آقای گل‌محمدی مربی اخلاقی و متین ما آن حرکت را انجام داد و کارت قرمز گرفت که من به این کارت قرمز هم اعتراض دارم چون در صحنه های مشابه داور کارت زرد نشان می‌دهد.

او درباره اخراج گل‌محمدی توضیح داد: صحنه از وسط زمین شروع شد و در جناح مخالف و روبروی ما خطای اشتباه گرفته شد. آن صحنه اصلا خطا نبود، یکی از این توپ ها زده میشود و به گل می‌رود. ما باید پاسخگو باشیم چون همه بازی های پرسپولیس برایش حکم فینال دارد. ما نمی‌خواهیم برایمان تبعیض قائل شوند اما نیایند قدرتشان را نشان دهند. ما حس می‌کنیم همه می‌خواهند بیایند که به نفع پرسپولیس نمی‌گیریم اما از آن سمت بام می‌افتند، خواهشم این است عادلانه قضاوت کنند و متن و منطقی صحبت کنند. شما ببینید این هفته چقدر کارت داده شد.

سپس میثاقی به پیروانی گفت که یک دوربین بگذارید تا اعتراض کادرفنی تان را ببینید و سرپرست سرخ ها عنوان کرد: نسبت به بازی ما دو دوربین بگذارند. روی نیمکت ما چند کاپیتان تیم ملی حضور داشتند و ما میدانیم باید احترام بگذاریم و این احرام متقابل است. برخورد داوران چهارم و وسط باید بهتر باشد. ما اگر هم اعتراضی می‌کنیم اعتراض به حق است.

تگ ها


افشین پیروانی پرسپولیس تهران