اعتراض شدید انوشیروانی به تاماش آیان؛ "سیستم خود را به سطل آشغال بریزند"

سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران پس از ناکامی بهداد سلیمی در کسب مدال، نسبت به عملکرد رییس فدراسیون جهانی این رشته و ناداوریها به شدت اعتراض کرد ......

سرمربی تیم ملی وزنه‌ برداری ایران پس از ناکامی بهداد سلیمی در کسب مدال، نسبت به عملکرد رییس فدراسیون جهانی این رشته و ناداوری‌ها به شدت اعتراض کرد.

 

سجاد انوشیروانی که به شدت از ناکامی بهداد سلیمی در کسب مدال المپیک ناراحت و از ناداوری‌ها عصبانی بود، گفت: خودتان دیدید که چه اتفاقی افتاد. من درخواست ویدئو چک هم دادم اما قبول نکردند. احساسم این است که علنا حق ما را خوردند. دو نفر در هیات ژوری از آسیا اینجا نشسته‌اند، یک آقا و یک خانم که حق ما را آشکارا خوردند و در همین حال رییس فدراسیون جهانی می‌گوید که من می‌دانم و خیلی متاسفم اما تشکیلات این است! خاک بر سر این فدراسیون جهانی شود که رئیسش می‌بیند حق ما را می‌خورند اما هیچ کاری نمی‌تواند بکند!

او ادامه داد: سه داور چراغ سفید به ما دادند ولی هیات ژوری که در آن گوشه نشسته در گوش یکدیگر صحبت کردند و در نهایت حرکت بهداد را قبول نکردند. من قبول دارم حرکت اول خطا بود اما حاضرم دست بر روی قرآن بگذارم که حرکت دوم بهداد درست بود. آن‌ها فکر می‌کردند که بهداد سلیمی قطعا مدال طلا می‌گیرد و بنابراین حق‌ کشی کردند و در حقش نامردی کردند.

او همچنین گفت: زمانی که به رییس فدراسیون جهانی حرف می‌زنم می‌گوید من هم فکر می‌کنم که حرکت بهداد درست بود اما نمی‌توانم کاری بکنم، سیستم این گونه است و باید آن را قبول کنید اما فکر می‌کنم که بهتر است آن‌ها سیستم خود را به سطل آشغال بریزند. آن‌ها مدال را از ما گرفتند و نمی‌خواستند ایران سومین مدال طلا را بگیرد. آیان و تشکیلاتش نامردی کردند.

تگ ها


اخبار روز اخبار ویژه وزنه‌برداری