اعتراض شدید تیم سامان قدوس به تصمیم سازمان لیگ

باشگاه آمیان قصد دارد علیه تصمیم اخیر سازمان لیگ یک فرانسه اقدام قانونی کند....

به گزارش "ورزش سه"، سازمان لیگ یک فرانسه هفته گذشته در تصمیمی خبرساز اعلام کرد فصل همینجا نیمه کاره به اتمام رسیده، باشگاه پاری سن ژرمن عنوان قهرمانی را از آن خود کرده و تیم آمیان نیز به دسته پایین تر سقوط کرده است.

حالا باشگاه آمیان متنی در سایت رسمی اش قرار داده و به این تصمیم اعتراض کرده که تاکون بیش از ۵۸۰۰ نفر این طومار را امضا کرده و به تصمیم سازمان لیگ فرانسه معترض بوده اند. هنوز ۱۰ هفته تا پایان این فصل لیگ فرانسه باقی مانده و باشگاه آمیان معتقد است می توانسته در این مدت از رتبه های پایین جدول جدا شده و سقوط نکند.

همچنین برنارد خوانین، رئیس باشگاه امیان قصد دارد آخر هفته با شهردار این شهر دیدار کرده و برای عوض کردن این تصمیم جلسه ای برگزار کنند. در این متن باشگاه آمیان به صراحت از دیگر تیم های لیگ یک فرانسه خواسته آنها در این شرایط حمایت کنند.

برنارد خونانین گفت: "عواقب این تصمیم عدالت در ورزش را از بین می برد و باشگاه آمیان از فدراسیون می خواهد که در این مورد تجدید نظر کرده و تصمیم منصفانه تری اتخاذ کند. بهترین تصمیم برگزاری لیگ با ۲۲ تیم در فصل بعد است. ما همچنین از همه هواداران آمیان و همه کسانی که عاشق فوتبال هستند، کمک می خواهیم تا از این ابتکار که باعث رشد دنیای فوتبال و ورزش می شود، حمایت کنند."

تگ ها


آمیان