اعتراض شدید پاری سن ژرمن؛ داوری علیه ماست!

مارکو وراتی، ستاره پاری سن ژرمن در جریان شکست 3-1 تیمش مقابل نانت از روند داوری عصبانی شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دریافت سه گل در نیمه اول باعث شد پاری سن ژرمن شب دشواری را تجربه کرده و 1-3 مغلوب نانت شود. علیرغم از دست دادن فرصت های فراوان از جمله یک پنالتی در نیمه دوم، بازیکنان پاری سن ژرمن معتقدند بازیکن نانت مستحق دریافت کارت قرمز بوده است.

دنیس آپیا، بازیکنان ناتت به دلیل خطای شدید کیلیان امباپه و در شرایطی که این مهاجم فرانسوی در اواخر نیمه اول در حال تک به تک شدن بود، کارت قرمز دریافت کرد. اما گروه VAR مدعی شد دنیس آپیا عمدا روی امباپه مرتکب خطا نشده و رای داور به کارت زرد تغییر کرد. البته این یکی از 16 خطایی بود که نانت در این دیدار انجام داد و در نیمه دوم دنیس آپیا باز هم امباپه را متوقف کرد که این صحنه نیز از دید داور اخراج نداشت. در پایان مسابقه ارکان باشگاه پاری سن ژرمن به قضاوت اعتراض داشته و مدعی شد داوران به ضرر این تیم سوت می زنند.

مارکو وراتی در پایان این مسابقه گفت: "داور باید به دنیس آپیا به دلیل خطای که روی امباپه مرتکب شد، کارت زرد دوم را می داد وچطور ممکن است این اتفاق رخ نداده باشد؟"


اما لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن نیز در پایان مسابقه با عصبانیت نسبت به اتفاقات داوری گفت: "داور باید جریان مسابقه را بهتر کنترل می کرد. با خطاهایی که در این دیدار انجام شد، ممکن است بازیکنانی مانند کیلیان امباپه به مدت سه ماه مصدوم شده و در دسترس نباشند. همچنین نباید فراموش کرد که در نیمه اول یک دقیقه وقت اضافه اعلام شده و پنالتی حریف در دقیقه 49 اعلام شد. اما من نمی خواهم اینجا بهانه آورده و گریه کنم. مستحق شکست در این دیدار باخت است، اما انگار به نظر می رسد برخی علاقه دارند علیه ما سوت بزنند و این شرم آور است."

تگ ها


فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال