اعتراض فرانسوی ها به تصمیم عجیب فدراسیون

روسای باشگاه های فرانسوی به تصمیم لغو کامل فصل بر اساس جدول فعلی معترض هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیروز فدراسیون فوتبال فرانسه اعلام کرد فصل با شرایط فعلی به پایان رسیده و پاری سن ژرمن به عنوان قهرمان معرفی میشود. همچنین سقوط تیم های پایین جدولی مانند آمیانس نیز مسجل شد و این تصمم اعتراض برخی تیم ها را برانگیخته است.

برنارد ژونین گفت: "به من حس بی عدالتی دست داده و آمیان نتوانست تا پایان فصل مبارزه کند. اینگونه عادلت در ورزش رعایت نشده و من این تصمیم را ناعادلانه می دانم و در این میان وظیفه من است است که از حق آمیان دفاع کنم. من با تمام اعضای تیم خود برای احقاق حقوق آمیان مبارزه خواهم کرد، زیرا فکر می کنم این تصمیم منصفانه نیست. ما منتظر صورتجلسه هیئت مدیره قبل از مجمع عمومی در تاریخ ۲۰ می خواهیم بود."

اما ژان میشل آولاس، رئیس باشگاه لیون نیز به این شرایط معترض است. او در این رابطه گفت: "من این تصمیم را کاملا غیر موجه می دانم. ۱۹ بازی در دور رفت انجام شده و باید ۱۹ بازی نیز در دور برگشت انجام شود. هنوز ۳۰ امتیاز وجود دارد. من نمی توانم به تصمیم رئیس جمهور مبنی بر فکر کردن به سلامتی هموطنان اعتراض کنم و به او احترام می گذارم. محل اعتراض من فقدان انسانیت و بی عدالتی در مورد لیگ حرفه ای فوتبال است، زیرا لیگ راگبی هنوز به طور کامل لغو نشده و به حالت تعلیق درآمده است."

بیشتر بخوانید:
آگوئرو: خیلی از بازیکنان نگران شروع بازی‌ها هستند
مسی لائوتارو را به نیوکمپ می‌برد؟
کلوپ: خاطره قهرمانی با دورتموند را فراموش نمی‌کنم 

تگ ها


آمیان فوتبال جهان کرونا تعطیلی فوتبال آمیان لوشامپیونه فرانسه فوتبال