اعتراض مارسلو، ناامیدی از آرتور ملو؛ بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رویدادهای فوتبال اروپا....

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رویدادهای فوتبال اروپا.

به گزارش خبرنگار مدال، اهم اخبار امروز را در دومین بسته خبری فوتبال اروپا می‌خوانید:
- فوتبال ترانسفر دیلی: ایکاردی، مهاجم آرژانتینی تیم اینتر میلان، موافقت خود را برای پیوستن به یووه در تابستان پیش رو اعلام کرد!
اسپورت: ویدال، روبرتو و کوتینیو یکی از گزینه‌های اصلی تکمیل مثلث خط هافبک بارسا مقابل لیون در کنار بوسکتس و راکیتیچ خواهند بود.
- لالیگا هم به بوسکتس بابت پیوستن به اینستاگرام خوش آمد گفت.
- آاس: 1252 روز است که سوارز موفق به گلزنی در خارج از نیوکمپ نشده است.
- موندو: والورده بدون حتی یک اشاره، ترکیب بازی امشب را مخفی نگه داشت. حتی راجع به استفاده از کوتینیو در خط هافبک صحبتی نکرد.

اعتراض مارسلو، ناامیدی از آرتور ملو؛ بسته خبری فوتبال خارجی

- کوپه: مارسلو در والدبباس دیداری با خوزه آنخل سانچز به مدت یک ساعت داشت. او از وضعیت فعلیش ناراحت است و می‌خواهد آینده‌اش را روشن کند!
- روبن : "جدایی از رئال و پیوستن به بایرن یک تصمیم دشوار برایم بود. من شرایط بسیار خوبی در پیش فصل داشتم اما به خاطر خریدهای جدید، باشگاه من را فروخت."
- دل‌پیرو: وینیسیوس پتانسیل خیلی بالایی دارد اما رسیدن به بالاترین سطح، پروسه‌ای است که زمان می‌برد.
- مارکا: رئال مادرید به توافق کامل با میلیتائو رسیده و تنها امضای قرارداد با این بازیکن باقی مانده. رئال می‌خواهد 50 میلیون یورو بند فسخ قراردادش را پرداخت کند.
- نیکولاس په‌په مهاجم لیل، به عنوان بهترین بازیکن ماه ژانویه لوشامپیونه انتخاب شد.
 

اعتراض مارسلو، ناامیدی از آرتور ملو؛ بسته خبری فوتبال خارجی

تونی اندرسون(سابق بارسلونا): "آرتور ملو من را ناامید کرده است. سطح او مرا ناامید کرده است. او می تواند بهتر عمل کند. من او را می‌شناسم. انتقاد نمی‌کنم ولی مرا ناامید کرده."
- به نقل ازرسانه ها منچستریونایتد وآرسنال به دنبال بستن قرارداد بامهاجم ناتینگهام سیتی آدامز هستند.
- باشگاه فیورنتینا قیمت کیه‌زا، مهاجم 21 ساله ایتالیایی‌اش را 60میلیون یورو اعلام کرده است.
گل: بارسلونا در رقابت جذب لوکا یوویچ مهاجم اینتراخت فرانکفورت از چلسی پیش افتاده است. انتظار می‌رود فرانکفورت در تابستان با 6 میلیون یورو قرارداد قرضی یوویچ را دائمی ‌کند و سپس برای فروش وی 60 میلیون یورو از دیگر باشگاه‌ها طلب کند.
- مارکا: زمانی که پپ گواردیولا در سال 2008 هدایت بارسلونا را به دست گرفت، تمایلی به ادامه همکاری با ساموئل اتوئو نداشت و از این رو کریم بنزما هدف نخست او در پست مهاجم جهت خرید محسوب می شد که باشگاه این خواسته او را برآورده نکرد.