اعتراض منحصر بفرد ستاره سابق تیم ملی

سرمربی ذوب آهن اعلام کرد که از همه تصمیمات داوران فوتبال ایران در حال، گذشته و آینده حمایت می کند!...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال ذوب آهن در مسابقه این هفته مقابل ماشین سازی هم از یک تصمیم عجیب که از سوی یکی از داوران نسبتا مشهور اتخاذ شد، ضربه سختی خورد. داور بازی در همان دقیقه اول روی صحنه ای که دو بازیکن از ماشین‌سازی و ذوب آهن شانه به شانه یکدیگر در حال تلاش برای تصاحب توپ به سمت دروازه بودند، در پی زمین خوردن بازیکن ماشین سازی، تصمیم به اخراج وحید محمدزاده، مدافع ذوب آهن گرفت. تصمیمی که هیچ یک از کارشناسان داوری آن را تایید نکردند. این در حالیست که ذوب آهن در هفته اول مسابقات نیز در فولادشهر نیز یک پنالتی به حریف (فولاد) هدیه داد تا در دو دقیقه غیر متصل دو مسابقه متوالی، ۴ امتیاز حساس را از دست بدهد. ۴ امتیازی که می توانست ذوب آهن را صدرنشین لیگ برتر در فصل بیستم کنم.

رحمان رضایی سرمربی ذوب که پس از مسابقه قبلی برابر فولاد، اعتراض شدیدی نسبت به عملکرد داوری داشت و آن صحنه را با مسابقات لیگ ایتالیا مقایسه کرده بود در پایان بازی در تبریز هم اعتراض نرمی به داوری کرد. اما حالا نظرش نسبت به این اتفاقات تغییر کرده و طور دیگری حرف می زند.

وقتی ملی پوش سابق فوتبال ایران تماس گرفتیم او در پاسخ به این سوال که آیا اعتراضی به تصمیمات داوری این هفته دارید گفت: اعتراض که نه، اتفاقا برعکس که خیلی هم خوشحال و راضی هستم و با مرور مجدد فیلم مسابقات به این نتیجه رسیدم که نه تنها داوران به نفع ذوب آهن عمل کردند که در فصل گذشته هم که فکر می کردیم در ۶-۵ بازی کلیدی حق ذوب آهن خورده شده و داوران به ضرر ما عمل کردند، این مساله حقیقت ندارد. حق با داوران و کمیته داوران است و ما بی جهت اعتراض می کردیم.

وی ادامه داد: هفته اول ما در بازی فولاد و در ثانیه های آخر بردمان را از دست دادیم و در این هفته هم مقابل ماشین سازی در حالی قطعا پیروز بازی می شدیم داور بازیکن ما را در دقیقه یک و با عجله اخراج کرد. اما من شک ندارم در هر دو مورد حق با داوران محترم بودند و آنها از خطا و اشتباه مبرا هستند و این ما هستیم که اشتباه می‌کنیم. من از همینجا به آنها بابت این دو سوت تبریک می‌گویم و همه تصمیماتی که چه در گذشته و چه در آینده می گیرند را تایید می کنم.

از رضایی درباره نظرش درباره ادامه مسابقات لیگ با توجه به شرایط کرونا سوال کردیم که سرمربی ذوب در پاسخ چنین گفت: من نمی دانم شما از چه موضوعی صحبت می کنید اما تا جایی که من می دانم کرونا ریشه کن شده است و حتی باخبر شدم که قیمت دلار به آن حدی که مردم انتظار دارند برگشته و گرانی خاصی هم وجود ندارد. در کل همه چیز خوب است و من بابت همه این اتفاقات خوب دست همه دوستان، مسوولان و برنامه ریزان را می فشارم و در پایان باز هم از داوران عزیز تشکر و قدردانی می کنم.

بیشتر بخوانید:

محمدی: چه کسی گفته قراردادم کم می‌شود؟

دستمزد داوران باید ۱۰ میلیون شود/ ذوب‌آهن خیلی عقب‌نشینی کرد

 

 

تگ ها


کمیته داوران رحمان رضایی ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال