اعتراض هواداران استقلال به فتح الله زاده/ مدیرعامل سابق آبی ها به آزادی می رود؟

علی فتح الله زاده اعلام کرده برای تماشای دیدار پرسپولیس-کاشیما به ورزشگاه آزادی می رود که البته این صحبت های او واکنش منفی هواداران استقلال را در پی داشته است ......

علی فتح الله زاده اعلام کرده برای تماشای دیدار پرسپولیس-کاشیما به ورزشگاه آزادی می رود که البته این صحبت های او واکنش منفی هواداران استقلال را در پی داشته است.

علی فتح الله زاده، مدیر عامل سابق آبی پوشان اعلام کرده که برای تشویق پرسپولیس در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل کاشیما به ورزشگاه آزادی می رود.
این در حالی است که فتح الله زاده چند روز قبل و بعد از حذف استقلال از جام حذفی، اعتراض خود مبنی بر حمایت وزیر ورزش و جوانان از تیم پرسپولیس را صراحتا اعلام کرده بود.
متعاقبا پرسپولیسی ها بر این باور بودند که شخص فتح الله زاده چندماه قبل به دلیل هزینه های پرداختی به باشگاه استقلال از این وزارتخانه انتقاد کرده بود.
این تقابل ها بین هواداران پرسپولیس و فتح الله زاده وجود داشته و دارد. در میان تمام این مسائل هواداران تیم استقلال هم به شدت از وزارت ورزش انتقاد دارند و معتقدند که این وزارت حامی پرسپولیس است.
اخیرا امیرحسین فتحی، مدیر عامل کنونی استقلال هم اعلام کرده بود که برای تماشای دیدار پرسپولیس-کاشیما به آزادی می رود اما بعد از اعتراض هواداران استقلال، حرف خود را پس گرفت.
فتح الله زاده هم امروز اعلام کرده که برای تشویق پرسپولیس به ورزشگاه آزادی می رود و حالا هواداران استقلال این بار به مدیرعامل سابق شان معترض شده اند.
هواداران استقلال خطاب به فتح الله زاده عنوان می کنند:"شما که از حمایت وزیر از پرسپولیس حرف میزدی، حالا به چه دلیلی برای حمایت از پرسپولیس به ورزشگاه می روی؟"

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال