اعتراض هواداران پرسپولیس نتیجه داد

باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت بهای بلیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای دیدار با پاختاکور را از ۱۵ هزار تومان به ۵ هزار تومان کاهش دهد....

باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت بهای بلیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای دیدار با پاختاکور را از ۱۵ هزار تومان به ۵ هزار تومان کاهش دهد.

به گزارش مدال هواداران پرسپولیس در شبکه های اجتماعی بارها و بارها از باشگاه خواسته اند تا قیمت بلیت ها را کاهش دهد.از این رو باشگاه پرسپولیس پس از بررسی این درخواست، تصمیم گرفت این کاهش قیمت را برای دیدار آسیایی این تیم که هفته آینده خواهد بود، انجام دهد.

در بیانیه باشگاه پرسپولیس در همین باره آمده است:

با توجه به درخواست‌های مکرر هواداران، مبنی بر کاهش قیمت بلیت بازی‌های پرسپولیس، باشگاه به پاس حمایت‌های دلسوزانه ایشان و برای فراهم آوردن حضور هواداران پرشور و متعصب در ورزشگاه به منظور روحیه بخشیدن به سرخپوشان و قهرمان فوتبال ایران، با دستور و پیگیری‌های ایرج عرب، بلیت طبقه دوم ورزشگاه آزادی را در دیدار با پاختاکور از ۱۵ هزار تومان به ۵ هزار تومان کاهش می‌دهد.

این اقدام با این امید صورت می‌گیرد که هواداران پرسپولیس از همه اقشار امکان تماشای بازی تیم محبوب خود را در بازی اول سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند.