اعتراض وارد نیست؛ سوری ها دوشنبه در تهران

سایت گلوبال سوریه از سفر تیم ملی فوتبال این کشور به تهران در روز دوشنبه خبر داد. هدف بازی با تیم ملی فوتبال ایران در استادیوم آزادی تهران در روز ۱۱ شهریور است...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این در حالی است که پیش تر دبیر کل فدراسیون فوتبال سوریه از اعتراض به میزبانی تهران به خاطر نبود VAR در استادیوم آزادی و شیوع ویروس کرونا در تهران خبر داده بود و اذعان داشت فدراسیون فوتبال سوریه امیدوار است با نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا این مسابقه در کشور بی طرف برگزار شود اما آنچه که مسلم است این اعتراض پذیرفته نشد و سوری ها باید برای بازی با ایران به تهران سفر کنند. 

سوری ها در حالی به میزبانی تهران معترض شدند که خود از امتیاز میزبانی محروم هستند و باید بازی های خود را در شهر امان برگزار کنند. این تیم فروردین ماه سال جاری برای انجام بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال ایران در استادیوم آزادی به تهران سفر کرده بود. سوری ها در حالی ۸ شهریور به تهران سفر خواهند کرد که پیش از این عنوان شده بود ۷ شهریور راهی تهران خواهند شد. آنها پیش از بازی با تیم ملی فوتبال ایران چند جلسه ای در تهران تمرین خواهند کرد. 

این اولین بازی دو تیم در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه آسیا است.

تگ ها


تیم ملی ایران تیم ملی سوریه فوتبال ایران سوریه فوتبال