اعتراض گل‌گهر؛ فولاد باید ۱۰ نفره می‌شد

باشگاه گل گهر سیرجان معتقد است حمید حاج ملک قضاوت منصفانه ای در مصاف این تیم برابر فولاد خوزستان نداشته است....

به گزارش "ورزش سه"، دیدار دو تیم فولاد خوزستان و گل گهر در ورزشگاه قاسم سلیمانی سیرجان در شرایطی با پیروزی یک بر صفر شاگردان نکونام خاتمه پیدا کرد که مهم ترین اتفاق بازی در دقیقه ۲۸ رخ داد و در پی ضربه مهاجمان گل گهر، برخورد توپ به امین پورعلی کاپیتان آبی پوشان سیرجانی در محوطه جریمه از نگاه حاج ملک یک پنالتی و یک اخراج برای تیم امیرقلعه نویی به همراه داشت تا   کار تیم میزبان با توجه به گل شدن ضربه پنالتی شیمبا برای بازگشت به بازی خیلی سخت شود.


با این حال تیم فوتبال گل گهر که تا هفته نهم شکستی را در کارنامه نداشت، نیمه دوم جسورانه برای جبران گل خورده تلاش کرد و موقعیت های زیادی هم ایجاد کرد ولی درنهایت نتوانست مانع از رقم خوردن اولین شکست شود.


البته گل گهری ها معتقدند که حاج ملک می توانسته در اواسط نیمه دوم ( دقیقه ۶۸) کارت زرد دوم را به شاه عباسی هافبک دفاعی فولاد خوزستان بدهد که کارشناسان داوری هم بر آن صحه گذشته اند. اتفاقی که در صورت وقوع می توانست برتری گل گهر در نیمه دوم را دو چندان کند.


باشگاه گل گهر در همین زمینه با انتشار صحنه خطای هافبک فولاد خوزستان نوشته است:

« به گفته کارشناسان مدافع فولاد خوزستان در این صحنه باید به صورت مستقیم از زمین بازی اخراج می‌شد اما با مدارای داور بازی روبرو شد. بهتر است داوران محترم در یک مسابقه یکدست داوری کنند تا حق تیمی ضایع نشود. متاسفانه در دو صحنه دیگر هم برای کارت دوم مدافع و مهاجم فولاد با مدارای داور محترم روبرو شدیم که بلافاصله توسط کادرفنی فولاد تعویض شدند. گل‌گهر و دیگر تیم‌ها فرقی با هم ندارند و منتظر عدالت هستند. »

تگ ها


گل گهرسیرجان فولاد خوزستان