اعتراف آنچلوتی؛ خیلی خوب نبودیم

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید اعتراف کرد تیمش برابر ویارئال فوق العاده نبوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید دیشب در شرایطی برای ویارئال به تساوی بدون گل دست یافت که تیبو کورتوا در چند صحنه درخشان ظاهر شده و دروازه این تیم را نجات داد. کارلو آنچلوتی، سرمربی باتجربه رئال مادرید در پایان این دیدار مدعی شد این تیم اگرچه برابر ویارئال خیلی درخشان ظاهر نشده، اما باید به مسیر خود ادامه بدهد.

کارلو آنچلوتی گفت: "امشب بهترین شب ما نبود و ما بهترین بازی خود در این فصل را ارائه ندادیم. ویارئال بارها دروازه بان ما را به زحمت انداخت و در طول مسابقه دقایق دشوار زیادی را متحمل شدیم، اما ما به راه خود ادامه می دهیم.

لوکا مودریچ و کاسمیرو مجبور بودند بخش زیادی از زمین را پوشش دهند و اگر خیلی خوب ظاهر نشدند دلیلش خستگی نبود. وقتی بازیکنانی مانند وینیسیوس جونیور، ادن هازارد، مارکو آسنسیو، ایسکو یا کریم بنزما در ترکیب حضور دارند، دو هافبک میانی وظیفه سنگینی داشته و باید خیلی تلاش کنند.

حضور فدریکو والورده در پست دفاع راست؟ من از عملکرد این بازیکن در این پست راضی بودم و فده والورده می تواند در هر بخشی از زمیت بازی کند. از نظر من پست تخصصی او مدافع راست نیست، اما من به نفوذ بازیکنان رو به جلو زیادی نیاز داشته و سعی کردم مارکو آسنسیو را نیز در بین خطوط قرار دهم.

ما به دنبال  پیروز شدن در نبردهای های یک به یک بوده و ارسال هایی هم روی دروازه ویارئال داشتیم، اما حریف بازیکنان قدبلند زیاد داشته و البته حرکت توپ را نیز به خوبی اداره کرد. در کل از عملکرد تیم راضی نیستم، زیرا بازیکنانم برای کسب پیروزی تلاش کردند و در نیمه دوم تیم بهتری بودیم. ادن هازارد نیز نمایش خوبی داشت و در دیدارهای بعدی رئال مادرید نیز در ترکیب قرار خواهد گرفت."

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال