اعتراف ارلینگ هالند؛ من اینقدرها نمی ارزم!

ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند از اتفاقات پنجره تابستانی قوتبال اروپا بی اطلاع است....

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد فوق العاده ارلینگ هالند در دو سال اخیر در تیم هایی چون سالزبورگ و دورتموند باعث شده بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی برای جذب این بازیکن اقدام کنند. البته شیوع ویروس کرونا و درخواست مالی هنگفت دورتموند باعث شده شرایط تیم هایی چون رئال مادرید و بارسلونا برای جذب ارلینگ هالند دشوار شود و در حال حاضر به نظر می رسد چلسی جدی ترین مشتری این گلزن ۲۲ ساله محسوب می شود.

در روزهای اخیر اخباری در مورد پیشنهاد ۱۷۵ میلیون پوندی چلسی برای خرید ارلینگ هالند مطرح شده است. به نظر می رسد رومن آبراموویچ بودجه ای هنگفت برای خرید این بازیکن در نظر گرفته و قصد دارد تحت هر شرایطی زمینه حضور ارلینگ هالند در لندن را فراهم کند.  حالا این ستاره نروژی که اخیرا از تعطیلات بازگشته و به اردوی دورتموند در سوئیس اضافه شده، مدعی شد پرداخت چنین ارقامی برای هیچ بازیکنی منطقی نخواهد بود.

ارلینگ هالند گفت: "من امیدووارم این اعداد و ارقام و شایعه برچسب ۱۷۵ میلیون پوندی برای جذب من شایعه باشد، زیرا هیچ شخصی ارزش پرداخت چنین رقمی را ندارد. تا پیش از دیروز من یک ماه بود که با مدیر برنامه ام در مورد شایعات و اخبار صحبت نکرده بودم و این شما خبرنگاران هستید که باید به من بگویید چه اتفاقاتی در پنجره تابستانی در جریان است."

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند فوتبال جهان بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال