اعتراف بازیکن رئال؛ در حد فتح چمپیونزلیگ نیستیم

در رئال بر این عقیده اند که تیم فعلی در حد و اندازه های قهرمانی چپمیونزلیگ نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید تابستان ۲۰۲۰ را بدون اینکه حتی یک خرید جدید داشته باشد به اتمام رساند. این برای اولین بار از سال ۱۹۸۰ بود که رئال هیچ هزینه ای برای جذب بازیکن جدید متحمل نمی شد.

در واقع تنها مارتین اودگارد، آندری لونین و آلوارو اودریوسولا بازیکنانی بودند که به صورت قرضی برای تیم های دیگر بازی می کردند و به رئال بازگشتند.

رئال لالیگا را بسیار خوب شروع کرده و با سه برد و یک تساوی در صدر قرار دارد اما فضای این تیم در شرایطی است که در آن خوشبینی زیادی به فتح لیگ قهرمانان وجود ندارد.

ادو آگیره خبرنگار نزدیک به باشگاه رئال مادرید شب گذشته در ال چیرینگیتو و به نقل از یکی از ستاره های بزرگ رئال ادعای جالبی را مطرح کرد.

اینکه رختکن رئال مادرید به قهرمانی چمپیونزلیگ خوشبین نیست.

این بازیکن رئال به آگیره گفته است که اطمینان دارند که می توانند از عنوان قهرمانی خود در لالیگا دفاع کنند ولی اگر ادن هازارد به شرایط خوبش در چلسی برنگردد، احتمال قهرمانی در چمپیونزلیگ بسیار اندک خواهد بود و خودشان را در حد و اندازه های فتح لیگ قهرمانان نمی بیننند.

ادن هازارد همچون فصل گذشته نتوانسته در شروع لالیگا رئال را همراهی کند و به دلیل مصدومیت عضلانی دو هفته دیگر و برابر کادیز شرایط بازی را پیدا خواهد کرد. او سال گذشته ناامیدکننده ظاهر شد و تنها یک گل به ثمر رساند و باید دید فصل جاری چه عملکردی خواهد داشت.

بیشتر ببینید:

گل دوم رئال مادرید به لوانته توسط کریم بنزما

گل اول رئال مادرید به لوانته توسط وینیسیوس

 

 

تگ ها


فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال