اعتراف تلخ بونوچی: در نوجوانی مورد زورگویی قرار گرفتم!

لئوناردو بونوچی مدافع با سابقه و محبوب باشگاه یوونتوس اعتراف کرد که در 14 سالگی مورد زورگویی قرار گرفته و هنوز خاطره آن روز را فراموش نکرده است....

لئوناردو بونوچی مدافع با سابقه و محبوب باشگاه یوونتوس اعتراف کرد که در 14 سالگی مورد زورگویی قرار گرفته و هنوز خاطره آن روز را فراموش نکرده است.

به گزارش مدال، «لئوناردو بونوچی» مدافع با تجربه و 32 ساله باشگاه یوونتوس، در معرفی کتابش با نام «دوست من لئو» که آن را با کمک «فرانچسکو سرنیتی» نوشته، مصاحبه مفصلی با «گاتزتا دلو اسپورت» داشته و در خصوص مسائل مختلفی به گفتگو پرداخته است.

کاپیتان این روزهای بانوی پیر - در غیاب کیلینی مصدوم - در این مصاحبه گفت: «من در 14 سالگی اتفاقی را پشت سر گذاشتم که هرگز درباره آن صحبت نکرده بودم. من در ویتربو، شهر زادگاهم بودم و پسری که دو سال از من بزرگتر بود مرا تهدید می‌کرد. او مرا هل داد و خواست به زور هرچه در جیبم دارم را به او بدهم اما من به اندازه کافی شجاعت داشتم که به او اجازه زورگویی ندهم.»

بونو صحبت‌هایش را اینگونه ادامه داد: «او را فریب دادم و فرار کردم و به سمت گروهی از دوستانم رفتم. این اتفاق باعث شد بفهمم که باید سریع رشد کنم. اگر او به من نزدیک شد تا به من زورگویی کند حتما در من نقطه ضعفی دیده بود.»

بونوچی درباره کتابش و ارتباط آن با آن اتفاق گفت: «به نظرم شخص زورگو خودش چیزی کم دارد. آنها برای اینکه اوقات سختی خود داشتند تصمیم می‌گیرند زورگویی کنند و امیدوارم این کتاب به افرادی که از دیگران به هر نحوی سو استفاده می‌کنند کمک کند. من خودم همیشه به فرزندانم می‌گویم که درباره هر اتفاق خوب یا بدی می‌توانند با من در خانه صحبت کنند. اگر این اتفاق نیفتد و کودکان با بزرگترهای خود در منزل صحبت نکنند شرایط بدی پیش خواهد آمد.»

بیشتر بخوانید:

حاشیه در ایتالیا؛ بونوچی به داور: بزن قدش!

تگ ها


لئوناردو بونوچی کتاب بونوچی بیانکونری یوونتوس یووه بانوی پیر فوتبال جهان سری آ لئوناردو بونوچی یوونتوس سری آ فوتبال