اعتراف تلخ؛ دختر مارادونا پدرش را نمی‌بخشد!

دختر دیه‌گو مارادونا در مصاحبه با یک برنامه تلویزیونی درباره اعتیاد پدرش و دلخوری از او گفته است....

دختر دیه‌گو مارادونا در مصاحبه با یک برنامه تلویزیونی درباره اعتیاد پدرش و دلخوری از او گفته است.

جینانینا، دختر مارادونا در یک اعتراف تلخ گفته است که خواهرش در کودکی دیده که این اسطوره فوتبال کوکایین مصرف می‌کند.
به گزارش مدال، جیانینا و کلودیا ویافانه که همسر سابق مارادونا است، در یک برنامه تلویزیونی حضور یافته و جیانینا درباره کودکی‌اش و پدرش صحبت کرده است. او همچنین گفته که با پدرش صحبت نمی‌کند و هرگز اجازه نمی‌دهد او به زندگی‌اش برگردد.
جیانینا که همسر سابق سرخیو آگوئرو، ستاره منچسترسیتی است و از او یک فرزند ده‌ساله دارد، در این برنامه عنوان کرد: "در تولد 15سالگی‌ام از پرسنل بیمارستان خواهش کردم که اجازه دهند پدرم را ببینم. در آن هنگام دیه‌گو به دلیل اعتیاد در بیمارستان بستری بود. جیانینا 29ساله می‌گوید: «آن‌ها اجازه ندادند او را ببینم. ترک آنجا برایم حس وحشتناکی داشت. پدرم آنجا ماند و ما رفتیم.»
وی در ادامه افزود: "یک بار خواهرم (دالما) به دستشویی رفت و دید که پدرم دارد مواد مخدر مصرف می‌کند. این چیزی است که هرگز پدرم را بابتش نمی‌بخشم اما این موضوع را پیش خودم نگه می‌دارم چون می‌خواهم از پسرم و از خواهرزاده‌ام محافظت کنم."
این در شرایطی است که مارادونا پیش‌تر اعتراف کرده بود که از اواسط دهه 1980 تا سال 2004 درگیر اعتیاد به کوکایین بوده است. او از روزهای حضور در بارسلونا معتاد شد و تا پایان دوران فوتبالش معتاد ماند.