اعتراف تلخ سرمربی آرسنال در خصوص کوشیلنی

اونای امری، سرمربی آرسنال، فاش کرد در تلاشی نافرجام با کوشیلنی، چندین مرتبه سعی کرده کاپیتان تیمش را برای حضور در تور پیش فصل متقاعد کند....

اعتراف تلخ سرمربی آرسنال در خصوص کوشیلنی

به گزارش مدال؛ توپچی‌ها لندن هفته پیش خبر دادند که «لورن کوشیلنی» پرواز به همراه آرسنال به آمریکا را رد کرده و به نظر این اقدام او پاسخی به رد شدن درخواستش از سوی سران آرسنال مبنی بر فسخ قرارداد دو طرفه بوده است. کوشیلنی قصد دارد در تیمی جدید به میدان برود و با این اقدام، قطعیت تصمیم خود را به تصویر کشیده است.

بامداد سه‌شنبه و بدون حضور کوشیلنی، آرسنال توانست به راحتی در دیداری دوستانه با 3 گل برابر کلرادو به برتری برسد، «گابریل مارتینلی» خرید جدید توپچی‌ها در نخستین دیدار پیش فصل خوش درخشید و گل سوم آرسنال را زد. گل‌های اول و دوم توپچی‌ها هم توسط «بوکایو ساکا» و «جیمز اولاینیکا» به ثمر رسید.

بعد از این بازی، اونای امری با سیل سئوالات پیرامون وضعیت کوشیلنی مواجه شد و به صراحت اعتراف کرد که چندین مرتبه با مدافع 33 ساله‌اش صحبت کرده اما در متقاعد کردن او به سفر با تیم ناموفق مانده است.

امری در کنفرانس پس از بازی گفت: «او با ما تمرینات را شروع کرده بود و سه مرتبه با او پیرامون موقعیتش صحبت کردم. می‌خواستیم با ما به اردو اما ناگهان تصمیم گرفت در لندن بماند. اکنون این مسئله به باشگاه و خود بازیکن ارتباط دارد. این تصمیم شخص او بود. او اکنون تنها با باشگاه طرف است.»

حال باید دید پس از این داستان‌ها او به حضور در آرسنال ادامه می‌دهد یا شایعات بازگشتش به لیگ فرانسه رنگ واقعیت به خود می‌گیرد.

ضمن اینکه او می‌تواند حتی با پرداخت مبلغی به باشگاه، یک سال باقی‌مانده در قراردادش را بخرد و به صورت آزاد راهی تیم دلخواهش شود. این در حالی‌ست که امری بر این نکته که کوشیلنی بخش مهمی از تیمش است تاکید دارد: «او یک سال دیگر با ما قرارداد دارد. برای من به عنوان مربی او یک بازیکن بزرگ و مهم است. اما حالا مسئله او و باشگاه است. باید درباره شرایط با هم صحبت کنند. من بیشتر نمی‌توانم بگویم. من قبل از آمدن به اینجا با او صحبت کردم اما او تصمیم گرفت سفر نکند و آنجا بماند. واقعاً بیشتر نمی‌توانم چیزی بگویم. برای من وضعیت مشخص است، ما باید سرمان را بالا بگیریم. ما اینجا هستیم، بازیکنانی کنار ما هستند که روحیه بالایی دارند و می‌خواهند مسیر جدیدی خلق کنند. درباره کوشیلنی هم منتظر تصمیم باشگاه می‌مانم.»

بیشتر بخوانید:

شورش کاپیتان کوشیلنی برای جدایی از آرسنال

تگ ها


لورن کوشیلنی اونای امری توپچی‌های لندن کاپیتان آرسنال اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات لورن کوشیلنی آرسنال لیگ برتر فوتبال