اعتراف دیرهنگام؛ در مورد کریم اشتباه کردیم

نوئل لوگرا رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه اذعان داشت که عدم دعوت از کریم بنزما به تیم ملی اشتباه بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما ماه قبل و پس از مدت ها به تیم ملی فرانسه دعوت شد. او در پی وقایع مربوط به باج خواهی از متئو والبوئنا دیگر به تیم ملی فرانسه دعوت نشده بود و یورو ۲۰۱۶ و جام جهانی ۲۰۱۸ را از دست داد ولی در نهایت کادر فنی فرانسه متقاعد شد تا پاداش سه فصل درخشش کریم را بدهد و او وارد فهرست خروس ها برای یورو ۲۰۲۰ شد.

کریم احتمالا امشب برابر آلمان کار را از ابتدا شروع خواهد کرد تا پس از شش سال نخستین بازی رسمی خود برای فرانسه را انجام دهد.

نوئل لوگرا رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه بالاخره به اشتباه در عدم دعوت از کریم بنزما و تنبیه بی مورد این مهاجم ارزشمند اعتراف کرد و گفت:« مدت ها بود که دوست داشتم کریم به تیم ملی برگردد. در دو سه سال اخیر او در رئال باورنکردنی کار کرده و با مشاهده درخشش او به سختی می توانستیم خودمان را قانع کنیم که به تیم ملی دعوت نشود. رئال اگر نگوییم بهترین باشگاه دنیا، قطعا یکی از بهترین های دنیاست. دور کردن او از تیم ملی تصمیم اشتباهی بود.»

لوگرا ادامه داد:« کریم عوض شده و او را بسیار بالغ تر و باتجربه تر از قبل می بینم. با او رابطه خوبی دارم و رابطه کریم و دیدیه دشان(سرمربی) هم خوب است. او امروز برابر آلمان بازی خواهد کرد.»

تگ ها


تیم ملی فرانسه یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال