اعتراف رئیس لالیگا: من و ۴ فرزندم طرفدار رئالی هستیم

خاویر تباس رئیس لالیگا یک بار دیگر اعتراف کرد که از هواداران رئال مادرید است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خاویر تباس از سال ۲۰۱۳ رئیس لالیگاست و توانسته فوتبال اسپانیا را همراه با انگلیس در صدر لیگ های مورد توجه جهانی حفظ کند. به لطف رئال مادرید و بارسلونا و حتی با جدایی رونالدو از جمع کهکشانی ها لالیگا توانسته همچنان اعتبار بالای خود را تداوم ببخشد و بسیاری معتقدند این بدون حضور تباس ممکن نمی شد.

خاویر تباس در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت و در مورد ال کلاسیکو و رقابتی بودن لالیگا گفت:« ال کلاسیکو مرکز توجهات جهانی است و فوتبال دوستان دنیا را همیشه تحت تاثیر قرار می دهد. ما سعی کرده ایم کارهایی نظیر سوپرباول(فینال فوتبال آمریکایی) در آمریکا را برای ال کلاسیکو انجام دهیم. قطعا به خودمان می بالیم که یکی از پرتماشاگرترین فوتبال های دنیا را در اسپانیا داریم.

برای اینکه یک لیگ رقابتی باشد، باید ۴ یا ۵ تیم برای قهرمانی بجنگند. وقتی ۲۰ تیم در یک لیگ حضور دارند، قطعا قهرمان نباید با ۹۰ یا ۱۰۰ امتیاز تعیین شود. این یعنی تیم قهرمان تنها ۲۴ یا ۱۴ امتیاز را از دست داده و رقبایی جدی نداشته است.

دوست داریم لیگی داشته باشیم که امکان شکست تیم صدرنشین و قهرمان به تیم هایی مثل سلتا و لگانس وجود داشته باشد. فصل گذشته لیورپول در لیگ برتر با ۹۹ امتیاز قهرمان شد و فاصله ای زیاد با سیتی داشت. چنین چیزی مطلوب من نیست و سعی داریم لالیگا را رقابتی و دشوار کنیم.»

هواداری از رئال:« اگر بخواهم علاقه ام به یک تیم را پنهان کنم، این در واقع دورویی است. من و هر ۴ فرزندم از طرفداران رئال هستیم.»

بیشتر بخوانید:

بزرگترین ابهام رئال ۲ هفته به اولین ال کلاسیکوی فصل

تباس: دلم می خواهد مسی همیشه در لالیگا باشد

 

 

تگ ها


ال کلاسیکو فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال