اعتراف رانگنیک؛ خبری از لیگ قهرمانان نخواهد بود

رالف رانگنیک، سرمربی منچستریونایتد اذعان داشت با تعلل های اخیر این تیم رسیدن به لیگ قهرمانان فصل بعد دشوار خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، منچستریونایتد از 24 امتیاز ممکن اخیر خود 11 امتیاز از دست داده و به رده ششم لیگ برتر سقوط کرده است. تاتنهام رده هشتمی و آرسنال رده ششمی هر کدام دو بازی در پیش دارند و رتبه یونایتد ممکن است در هفته های بعدی بدتر از این هم بشود. حالا رالف رانگنیک، سرمربی آلمانی منچستریونایتد اعتراف کرد که اوله گونار سولسشر به دلیل نگرانی از عدم راهیابی یونایتد به لیگ قهرمانان اروپا در این فصل اخراج شد و نتایج هفته های اخیر شیاطین سرخ در پایان فصل به این هدف منتج نخواهد شد.

 

رالف رنگنیک درباره احتمال ناکامی یونایتد در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا گفت: "از زمانی که اوله گونار سولسشر باشگاه را ترک کرده همیشه نگرانی عدم صعود به لیگ قهرمانان در اردوی یونایتد وجود داشته است. این احتمالا یکی از دلایلی بود که سولسشر مجبور شد یونایتد را ترک کند و البته نتایجی مانند هفته های اخیر، شرایط را در ادامه فصل برای یونایتد را آسان نمی کند.

ما در هفته های اخیر مقابل تیم هایی چون استون ویلا، برنلی و ساوتهمپتون یک یا دو گل پیش بودیم و در نهایت دو امتیاز از دست دادیم. این اتفاق ممکن است یک بار رخ دهد، اما تکرار آن برای چند بار خوشایند نیست. با این امتیازات، شرایط برای یونایتد در جدول متفاوت می شد و حالا اینطور نیست. این مشکلی است که ما باید با آن روبرو شویم.

ما باید شرایط فعلی تیم را درک کرده و به دنبال حل مشکل باشیم. تردیدی وجود ندارد که با نتایجی مانند هفته های اخیر، رسیدن به مقام چهارم در پایان فصل هدف راحتی نخواهد بود.

تگ ها


فوتبال جهان لیگ قهرمانان اروپا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال