اعتراف رونالدو؛ استرس شدیدی داشتم

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی منچستریونایتد اعتراف کرد قبل از دیدار امروز استرس فراوانی داشته است....

به گزارش "ورزش سه"، شروع کریستیانو رونالدو در ترکیب منچستریونایتد فوق العاده بود و او موفق شد در اولین مسابقه خود دو بار دروازه نیوکاسل را باز کند. کریستیانو رونالدو  در پایان این دیدار استقبال هواداران را فوق العاده توصیف کرده و مدعی شد می خواهد بهترین خود را در یونابتد نشان دهد.


کریستیانو رونالدو گفت:  حس و حالم باورنکردنی است. وقتی بازی را شروع کردم صادقانه می گویم که خیلی استرس داشتم و شاید دلیلش این بود که انتظار نداشتم هواداران در تمام طول بازی نام من را صدا بزنند. من خیلی استرس داشتم و شاید اینگونه نشان نمی دادم، اما درونم چنین حسی داشتم. استقبال هواداران فوق العاده است، اما من اینجا هستم تا به تیم کمک کنم و در همه مسابقات پیروز شویم.

دیشب به این فکر می کردم که می خواهم خوب بازی کنم و نشان دهم که هنوز می توانم به تیم کمک کنم. این باشگاه فوق العاده است و من واقعا افتخار می کنم که عضو یونایتد هستم. با تمام توانم تلاش خواهم کرد تا کاری کنم هواداران حس غرور داشته باشند.همه می دانند فوتبال در انگلیس متفاوت از هر نقطه ای در جهان است و صادقانه معتقدم لیگ برتر خاص ترین لیگ دنیا است. من در ۱۸ سالگی به اینجا آمدم، رفتار هواداران با من فوق العاده بود و به همین دلیل دوباره به اینجا برگشتم.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال