اعتراف ساری؛ مجبور به استفاده از هازارد شدم

سرمربی چلسی با تغییر تاکتیکی تیمش در نیمه دوم دیدار با اسلاویا پراگ توانست برنده دیدار باشد...

مائوریتسیو ساری معتقد است که فرستادن هازارد به میدان در نیمه دوم بازی یک تصمیم اجباری بوده است.
به گزارش مدال، ساری پس از پیروزی سخت یک بر صفر مقابل اسلاویا موفق شد برای صعود به مرحله نیمه نهایی کار آسان‌تری داشته باشد.  
مائوریتسیو ساری، با توجه به بازی سخت یکشنبه شب تیمش در خانه لیورپول در لیگ برتر، به هازار استراحت داده بود اما زمانی که دید تیمش نمی‌تواند به حریف فشار لازم را بیاورد مجبور شد در دقیقه 59 ستاره بلژیکی را به جای پدرو رودریگس به میدان بفرستد.
سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان لندن در پاسخ به این سؤال که آیا او برنامه‌ای برای استفاده از هازارد به عنوان بازیکن تعویضی داشته است گفت: خیر. در ابتدای بازی خواستم او روی نیمکت بنشیند چون فکر می‌کردم که نیاز به استفاده از او در این بازی نیست اما شاید باید از او استفاده می‌کردم. اگر در پایان نیمه اول یک بر صفر جلو بودیم، از او استفاده نمی‌کردم.
با وجود برد خارج از خانه در دور رفت، ساری به بازیکنانش درباره بازی برگشت با اسلاویا پراگ هشدار داد و گفت: از الان باید به فکر بازی برگشت باشیم چون کار سختی خواهیم داشت زیرا تیم‌هایی مانند اسلاویا پراگ در بازی‌های خارج از خانه هم بسیار خطرناک هستند. این همان چیزی بود که ما در بازی مقابل خنک هم تجربه کردیم. باید مراقب باشیم. بازی مقابل این تیم واقعاً سخت است. با این حال من از نتیجه بسیار راضی‌ام، همینطور از عملکردمان.

تگ ها


ادن هازارد چلسی لیگ برتر فوتبال