اعتراف فن‌دایک به عملکرد بهتر مسی

ستاره هلندی باشگاه لیورپول اعتراف کرد که لیونل مسی شایسته کسب توپ طلا بوده است....

اعتراف فن‌دایک به عملکرد بهتر مسی

به گزارش خبرنگار مدال،مراسم توپ طلای ۲۰۱۹ امشب در پاریس برگزار شد و لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا موفق شد ششمین توپ طلای خود را به دست آورد.

مسی برای به دست آوردن این جایزه با ویرجیل فن‌دایک و کریستیانو رونالدو رقابت‌ کرد. فن‌دایک در رده دوم جای گرفت و ستاره پرتغالی یوونتوس نیز سوم شد.

فن دایک پس از دریافت این جایزه توسط لیونل مسی گفت: سال متفاوتی برای من بود، بازیکنی همچون مسی که یک استعداد ناب و طبیعی است، شش بالون دور کسب کرده و شایسته احترام است. 

ستاره هلندی لک لک‌ها افزود: به دریافت این جایزه نزدیک شده بودم، اما بازیکن دیگری هم وجود داشت که کمی نسبت به من عملکردی بهتری داشت.

مدافع تیم ملی هلند  تصریح کرد: به آنچه که سال گذشته با تیم‌ملی هلند و لیورپول به دست آوردم افتخار می‌کنم و امیدوارم که دوباره آن‌ها را تکرار کنم.

فن دایک در پایان بار دیگر به تمجید از مسی پرداخت و گفت: فراموش نکنید تا زمانی که فردی چون مسی در میدان حضور دارد، این رقابت سخت خواهد بود.

اخبار مرتبط:

لحظه اهدای توپ طلای 2019 به لیونل مسی/ ویدیو

تگ ها


مراسم توپ طلا ۲۰۱۹ فن دایک فن دایک لیورپول فن دایک توپ طلا ویرجیل فن دایک مراسم توپ طلا توپ طلا مسی توپ طلا 2019 مسی توپ طلا نامزدهای توپ طلا برنده توپ طلا بالون دور ویرجیل فان‌دیک لیونل مسی لیورپول بارسلونا لیگ برتر لالیگا فوتبال