اعتراف مدافع لیورپول به درگیری با سادیو مانه

اندی رابرتسون مدافع اسکاتلندی لیورپول اعتراف کرد که در جریان یک بازی در رختکن این تیم با سادیو مانه به شدت درگیر شده است....

به گزارش "ورزش سه"، اندی رابرتسون مدافع اسکاتلندی لیورپول اعتراف کرد که در جریان یک دیدار تیمش در رختکن با سادیو مانه ستاره سنگالی لیورپول درگیری شدید پیدا کرده. این ماجرا در جریان دیدار لیورپول و استون ویلا در لیگ برتر و در ماه نوامبر ۲۰۱۹ اتفاق افتاده است.

شاگردان یورگن کلوپ در حالی به دیدار استون ویلا رفتند که در اوج قدرت خود بوده و به صدر جدول صعود کرده بودند. ولی در خانه ویلا، لیورپولی‌ها با حریفی سرسخت و سمج روبرو شدند. ویلا تا دقایق پایانی ۱-۰ جلو بود و به نظر می رسید سه امتیاز را از آن خود خواهد کرد. تا اینکه رابرتسون سه دقیقه مانده به پایان اولین گل فصل خود را زد و سپس سادیو مانه در وقتهای اضافه پیروزی لیورپول را قطعی کرد.

یورگن کلوپ بعد از بازی گفت انتظار نداشته این دو بازیکن تیمش گلزنی کنند چرا که آنها در ورود لیورپول به خانه ویلا با هم دعوا کرده بودند. از این دعوا جزئیات بیشتری فاش نشد تا اینکه رابرتسون حالا به آن اعتراف کرده و توضیحاتی ارائه داد.

کلوپ در یک برنامه بی تی اسپورت از رابرتسون پرسید: " می خواهی راجع به بین دو نیمه آن بازی صحبت کنی؟ ".

رابرتسون در پاسخ گفت: " اولین باری بود که من و سادیو مانه با هم دعوایمان شد".

کلوپ گفت: " بین دو نیمه هیچکس فکرش را هم نمی کرد که این دو نفر در نهایت نتیجه بازی را عوض می کنند".

و رابرتسون در پاسخ گفت: " شاید بد نباشد اگر باز هم با هم دعوا کنیم چون ظاهراً دعوا با سادیو برای من شانس می‌آورد و باعث می‌شود گل بزنم".

تگ ها


اندی رابرتسون سادیو مانه لیورپول