اعتراف پرسپولیس: علیپور را در آسیا نداریم

باشگاه پرسپولیس که روز گذشته نام علیپور را در فهرست آسیایی قرار داده بود، اعلام کرد که او نمی‌تواند در لیگ قهرمانان همراه سرخ ها باشد....

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که پرسپولیسی ها امیدوار بودند علی علیپور مهاجم خود را حفظ کنند و حتی برخی از نزدیکان باشگاه، حضور قطعی او در لیگ قهرمانان آسیا را هم اعلام کرده بودند اما حالا آن ها اعتراف کرده‌اند که نمی‌توانند علیپور را در لیگ قهرمانان همراه داشته باشند.

امیدواری نزدیک به یقین پرسپولیس تا حدی بود که حتی نام علیپور را در فهرست آسیایی قرار دادند اما حالا روابط عمومی پرسپولیس این چنین گفته است: با توجه به بندهای قرارداد و سوالی که از سازمان لیگ داشتیم. علی علیپور شامل شرایطی نمی‌شد که متهعد به همراهی پرسپولیس در این مقطع از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باشد.

وی ادامه داد: شرایط علیپور با بازیکنان استقلال که اعلام شد باید تیم خود را در دوحه همراهی کنند، متفاوت است. در این ارتباط شخصا با آقای محمودزاده صحبت کردم. ایشان توضیح داد در قرارداد بازیکنان استقلال بندی در ارتباط با ادامه همکاری بازیکن در صورت تغییر زمان برگزاری مسابقات وجود دارد. اتفاقا باشگاه پرسپولیس هم قبل از این ماجرا در جریان عقد قرارداد بازیکنان جدید، بندهایی در این ارتباط قرارداده است.

او در این باره توضیح داد: البته این بند در قرارداد بعضی از بازیکنان پرسپولیس که قبل از این قرارداد بسته‌اند قرارداده شده است ولی فرمت قرار داد علیپور به حدود ۴ سال قبل بر می‌گردد و در این سال‌ها فقط به ان متمم اضافه شده که بیشتر مسایل مالی را شامل می‌شد.

تگ ها


پرسپولیس تهران