اعتراف گریزمان به رابطه‌ سردش با لیونل مسی

آنتوان گریزمان در آستانه بازی با اینتر، از وضعیتش در رختکن بارسا و ارتباطش با لیونل مسی گفته است...

آنتوان گریزمان در آستانه بازی با اینتر، از وضعیتش در رختکن بارسا و ارتباطش با لیونل مسی گفته است

به گزارش خبرنگار مدال، آنتوان گریزمان از زمان انتقال جنجالی‌اش به بارسلونا هنوز نتوانسته در رختکن این تیم، به جز هم‌وطنان خود، رابطه صمیمانه‌ای با دیگر بازیکنان داشته باشد. او از ابتدای فصل سه گل در لالیگا به ثمر رسانده اما هنوز نتوانسته روزهای درخشان خود را در اتلتیکو، در بارسلونا نیز تکرار کند. حالا در آستانه دیدار بارسلونا و اینتر در لیگ قهرمانان اروپا، گریزمان به همراه ارنستو والورده در کنفرانس خبری این بازی حاضر شد و به خبرنگاران گفت:

"من همیشه علاقه خاصی به لیگ قهرمانان دارم و فرداشب دیدار با اینتر اولین بازی من در این تورنومنت مقابل هواداران بارسلوناست. به همین خاطر تمام تلاشم را خواهم کرد تا بارسا در این بازی پیروز شود. ما در این بازی چند غایب بزرگ داریم و کارمان کمی دشوارتر است اما هدف تمام بازیکنان پیروز شدن در این بازیست."

گریزمان در مورد شرایطش در رختکن بارسلونا و رابطه‌اش با مسی اضافه کرد:

"من در رختکن بارسا راحت هستم اما برای وفق گرفتن هنوز به زمان نیاز دارم. من باید در زمین خودم را نشان دهم و دوباره تبدیل به همان بازیکن آماده فصول اخیر شوم. مسی زیاد اهل صحبت کردن نیست و من هم چنین شخصیتی دارم. به همین دلیل ما زیاد با هم حرف نمی‌زنیم. من اینجا هستم تا به تیم و هم‌تیمی‌هایم کمک کنم و می‌دانم که در مسیر درستی قرار دارم."

اخبار مرتبط:

اخراج آرتور از بارسلونا؛ جرم، زندگی شبانه!

تگ ها


ستاره فرانسوی رختکن بارسلونا بلوگرانا فوتبال جهان ارنستو والورده لیگ قهرمانان اروپا فوتبال