اعتماد ساکت به جلالی؛ تکرار می شود

نساجی با آمدن ساکت الهامی بالاخره رنگ پیروزی را دید و هفته گذشته موفق شد سایپا را در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در استادیوم شهید وطنی قا ئمشهر شکست دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چه قرعه ای؛ ساکت الهامی در اولین بازی لیگ برتر هم باید نساجی را در برابر سایپا به میدان بفرستد. بازی ای که امروز از ساعت ۱۶ در استادیوم شهید وطنی قا ئمشهر آغاز می شود. سرمربی نساجی برای این بازی بار دیگر درون دروازه به سعید جلالی راد اعتماد خواهد کرد. دروازه بانی که از پدیده به نساجی آمد و در حالی که مجید جلالی می توانست از او بهره ببرد در هفته های حضور در نساجی ترجیح داد هم چنان به حسین خطیر میدان دهد که در ابتدای فصل بعد از نیما میرزازاد و مهرداد طهماسبی گلر سوم تیم محسوب می شد. با آمدن ساکت الهامی شرایط تغییر کرد و سعید جلالی راد به درون دروازه نساجی راه یافت و در بازی گذشته با سایپا چهره برتر میدان بود چرا که با حضور او درون دروازه نساجی چهار ضربه پنالتی تیم سایپا به گل تبدیل نشد. 

یکی از نقطه ضعف های نساجی در فصل جاری دروازه بان بود؛ در حالی که بالعکس فصل گذشته دروازه بان نقطه قوت نساجی بود. در دور برگشت بازی ها علیرضا حقیقی با ۹ کلین شیت یکی از عوامل صعود نساجی به رتبه نهم جدول بود. به نظر می رسد با حضور سعید جلالی راد درون دروازه به این خاطر که دروازه بان باتجربه ای است و در پدیده هم دروازه بانی کرده خیال ساکت از بابت دروازه بان راحت می شود و امروز اعتماد خود را به این دروازه بان تکرار خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

درخواست رسمی نساجی برای جذب مهدیخانی

نساجی در انتظار چمن ساری؛ سال به سر رسید!

 

 

تگ ها


سعید جلالی راد ساکت الهامی فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال