اعتیاد به اینستاگرام برای رضاییان گران تمام می‌شود؟

به گزارش مدال به نقل از سرویس ورزشی جام نیـوز، اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای ادامه رقابت های مقدماتی جام جهانی آغاز شده است و مثل اردوهای قبلی، بازیکنان تیم ملی با رسانه ها مصاحبه نمی کنند ......

به گزارش مدال به نقل از  سرویس ورزشی جام نیـوز، اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای ادامه رقابت های مقدماتی جام جهانی آغاز شده است و مثل اردوهای قبلی، بازیکنان تیم ملی با رسانه ها مصاحبه نمی کنند. این اردو اما با اتفاق جالبی نیز همراه بوده است، اینکه در زمان تمرین تیم ملی در تاریخ 31 اردیبهشت ماه سال جاری، پژمان منتظری به  عنوان کاپیتان فعلی تیم ملی فوتبال ایران در رختکن خطاب به بازیکنان می گوید؛ با رسانه ها مصاحبه نکنید و در صفحات اجتماعی (اینستاگرام) هم عکس نگذارید.

این تصمیم در حالی اتخاذ شده است که در زمان اردوی مالزی تیم ملی فوتبال ایران به منظور دیدار مقابل تیم ملی فوتبال سوریه در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به بازیکنان تیم ملی اعلام شده بود که به منظور وحدت درون تیمی از قراردادن عکس های غیر جمعی پرهیز کنند. مسئله ای که توسط رامین رضاییان بازهم زیر پا گذاشته شد تا در آن زمان شخصا کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به او تذکر جدی دهد.

ملی پوشان فوتبال ایران اردوی خود را در اتریش پیش از دیدار مقابل تیم ملی فوتبال ازبکستان در مسیر جام جهانی 2018 روسیه برپا کرده اند و پس از دستور منتقل شده از سوی پژمان منتظری تا کنون هیچ یک از بازیکنان حاضر در تیم ملی در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام فعالیتی نداشته اند و این تنها رامین رضاییان است که گویا قصد خداحافظی با این شبکه پرطرفدار را ندارد، آن هم در حالی که دستور مربوطه از سوی کی روش صادر شده و توسط پژمان منتظری در رختکن تیم ملی به گوش بازیکنان رسیده است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال