اعجاب انگیز؛ کریس رونالدو اینجا هم بی رقیب است! (عکس)

رکوردشکنی های کریستیانو رونالدو تنها مختص به زمین فوتبال نیست و او در اینستاگرام نیز بی رقیب است....

به گزارش "ورزش سه"، رقابت های یورو ۲۰۲۰ برای کریستیانو رونالدو به بهترین شکل آغاز شد و او با زدن دو گل اولین مسابقه برابر مجارستان به بهترین گلزن تاریخ این رقابت ها تبدیل شد. همچنین کریستیانو رونالدو حالا با زدن ۱۰۶ در آستانه رسیدن به رکورد علی دایی و تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ عرصه ملی فوتبال قرار داد. تیم ملی پرتغال امیدوار است یک بار دیگر با تکیه بر رونالدو در رقابت های جام ملت های اروپا به موفقیت رسیده و به دومین قهرمانی متوالی در این تورنمنت دست یابد. اما کریستیانو رونالدو در شبکه های اجتماعی نیز محبوبیتی فراتر از تصور داشته و اینجا نیز بی رقیب است.

کریستیانو رونالدو، به اولین شخص در جهان تبدیل شد که به مرز ۳۰۰ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام رسیده است. رونالدو همچنین پر درآمدترین فرد اینستاگرام است. در این شبکه اجتماعی، تنها یک صفحه دنبال‌ کننده‌های بیشتری دارد که آن هم صفحه رسمی خود اینستاگرام با ۳۹۷ میلیون عضو است.

از مارچ ۲۰۱۹ تا مارچ ۲۰۲۰، رونالدو بیشترین درآمد را از طریق پست های اسپانسری در اینستاگرام به دست آورده و مبلغ ۵۰.۳ میلیون دلار کسب کرد که حتی از دستمزد او در یوونتوس نیز بیشتر بود. رونالدو همچنین در سال ۲۰۲۱ با درآمدی بالغ بر ۱۲۰ میلیون دلار از این حیث نیز بی رقیب بود. قرارداد چهار ساله رونالدو با یوونتوس تا تابستان سال ۲۰۲۲ ادامه دارد و او سالانه ۶۴ میلیون دلار درآمد کسب می کند. رونالدو به غیر از درآمدزایی در شبکه های اجتماعی، قراردادهایی سودآور با نایک و تعدادی از برندهای برتر دیگر نیز دارد. او همچنین صاحب کمپانی لباس ورزشی CR۷ نیز است و ار این راه نیز کسب درآمد می کند.

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال