اعزام بانوی گزارشگر برای پوشش بازی‌های آسیایی

رادیو به اعزام بانوی گزارشگر برای پوشش بازیهای آسیایی جاکارتا اقدام کرده است ......

رادیو به اعزام بانوی گزارشگر برای پوشش بازی‌های آسیایی جاکارتا اقدام کرده است.

سید غلامرضا میرحسینی ـ مدیر رادیو ورزش ـ درباره نحوه پوشش مسابقات بانوان در جاکارتا اندونزی توضیح داد: از رادیو مائده علاقمند به عنوان گزارشگر خانم قرار است بازی‌های مرتبط با بانوان را زنده گزارش کند؛ البته بازی‌های مرتبط با بانوان فقط در جاکارتا نیست و همکاران ما به دلیل هزینه‌های بالا خیلی امکان تردد در همه مکان‌ها را ندارند. خانم علاقمند در جاکارتا مستقر است و قرار است هم بازی‌های مرتبط با بانوان را گزارش زنده کند و هم گزارش‌های لحظه به لحظه ارائه خواهد داد.

او ادامه داد: البته در رشته‌هایی مثل وشو که کاملا تخصصی است و اصلاحات دشواری دارد، از گزارشگر آقا استفاده می‌کنیم اما مابقی رشته‌ها کاراته، قایق‌رانی، تیراندازی و چند رشته دیگر را بانوی گزارشگر گزارش خواهد کرد.

میرحسینی همچنین از انعکاس مسابقات آسیایی جاکارتا در باکس‌های مختلف رادیو ورزش خبر داد و گفت: برنامه‌هایی در راستای بازی‌های آسیایی تدارک دیده شده است که از جمله‌ آنها می‌توان به برنامه «بانوی قهرمان» اشاره کرد که به صورت مفصل به موضوع آموزش بانوان و حضور بانوان در بازی‌ها جاکارتا و همچنین بحث اخلاق کاروان می‌پردازد. این برنامه هر روز ساعت ۱۶ از رادیو ورزش به روی آنتن خواهد رفت.

رادیو پیش از این هم در قالب بخش‌های کوتاه، از بانوان گزارشگر برای برخی مسابقات ورزشی استفاده کرده بود، که اوج آن در مسابقات آسیایی کبدی بانوان شکل گرفت. مائده علاقمند سال گذشته با بیش از ۱۰ ساعت گزارش زنده رادیویی در بازی‌های آسیایی کبدی، رکورد جدیدی از گزارش مسابقات ورزشی را توسط بانوان به نام خود ثبت کرد.

تگ ها


بازی‌های آسیایی 2018 المپیک