اعزام حسن یزدانی به صربستان منتفی شد؟

با وجود اعلام رسمی فدراسیون مبنی بر اعزام حسن یزدانی به مسابقات صربستان، شایعاتی مبنی بر منتفی شدن این اعزام وجود دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حسن یزدانی، قهرمان دو دوره مسابقات جهانی و المپیک ریو که بعد از گذراندن دوران نقاهت بعد از عمل جراحی زانو، در ماههای اخیر کشتی های خوبی را در لیگ برتر و مسابقات انتخابی گرفته، با اعلام فدراسیون کشتی و شخص حمید سوریان در لیست اعزامی کشتی گیران به مسابقات صربستان قرار دارد.


ستاره کشتی ایران که در هر مسابقه ای شانس اول کسب عنوان قهرمانی وزن ۸۶ کیلوگرم به شمار می رود، قرار بود به همراه کامران قاسمپور، دو آزادکار اعزامی ایران به تورنمنت جدیدی که اتحادیه جهانی جایگزین مسابقات جهانی کرده باشند. در کشتی فرنگی نیز محمد بنا نام محمدهادی ساروی و حسین نوری را در لیست اعزامی قرار داده است.


از روز گذشته اما اخباری مبنی بر لغو اعزام حسن یزدانی و قاسمپور به صربستان شنیده می شود؛ اگرچه هنوز از سوی فدراسیون تایید نشده است.


از آنجایی که مرحله فینال لیگ برتر نیز قرار است در تاریخ مشابه با مسابقات صربستان برگزار شود، بعید نیست تیم هایی که این کشتی گیران را در اختیار دارند، به آن ها اعلام نیاز کنند.


باید دید در نهایت چه تصمیمی برای نفرات اعزامی به مسابقات صربستان که احتمالا سطح بالایی هم نخواهد داشت و قهرمانی در آن نیز ارزش چندانی ندارد، گرفته خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظارت مجازی بر تمرین کشتی‌گیران اعزامی به جام جهانی

گرجستان از حضور در جام جهانی کشتی انصراف داد

 

 

تگ ها


کشتی آزاد حسن یزدانی کشتی