اعلام آرای جدید کمیته انضباطی؛ جریمه نقدی ۳ تیم و توبیخ کتبی جواد نکونام

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای جدید خود برای تخلف تیمهای لیگ برتری را اعلام کرد ......

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای جدید خود برای تخلف تیم‌های لیگ برتری را اعلام کرد.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی فدارسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در مورد تعدادی از پرونده‌های مطروحه به شرح زیر اعلام کرد:

* بازی دو تیم نفت مسجدسلیمان و سپاهان از سری رقابت‌های لیگ برتر پنجم آبان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی برگزار شد و از سوی تماشاگران نفت مسجدسلیمان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم داوری و پرتاب بطری و اشیای مختلف صورت گرفت. برهمین اساس کمیته انضباطی تیم مربوطه را به پرداخت مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

* مسابقه دو تیم پدیده خراسان و فولاد خوزستان از سری رقابت‌های جام حذفی 13 مهر ماه در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شد و تیم پدیده به دلیل فحاشی تماشاگرانش به تیم داوری مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین رحیم مجیدزاده، پزشک تیم پدیده به خاطر رفتار غیرمسئولانه که منجر به اخراج وی شد به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد.

* دیدار سپاهان - نساجی قائمشهر در چارچوب جام حذفی 13 آبان ماه در اصفهان برگزار شد و تیم سپاهان به خاطر تخلف پرتاب لیزر از سوی هوادارانش به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد. همچنین جواد نکونام، سرمربی نساجی به دلیل درگیری لفظی با سرپرست تیم مقابل به توبیخ کتبی محکوم شد.

* تیم  ذوب‌آهن اصفهان به دلیل تخلفات تماشاگرانش در دیدار برابر صنعت نفت آبادان از سری مسابقات لیگ برتر به پرداخت مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

(کلیه آرای صادر شده قطعی است).

تگ ها


فوتبال