اعلام آمادگی سرمربی لایپزیگ برای هدایت بارسلونا

یولیان ناگلسمان سرمربی جوان لایپزیگ دوست دارد در آینده روی نیمکت مربیگری بارسلونا بنشیند...

به گزارش مدال، یولیان ناگلسمان 32 ساله که در سال‌های اخیر و روی نیمکت تیم‌هایی چون هوفنهایم و حالا لایپزیگ نتایج خوبی گرفته، یکی از نام‌هایی است که برای هدایت بارسلونا در آینده مطرح شده و البته زمزمه‌هایی مبنی بر حضور او روی نیمکت بایرن مونیخ و حتی تیم ملی آلمان نیز مطرح شده است. حالا ناگلسمان در مورد این احتمال و البته رد پیشنهاد دورتموند در گذشته صحبت کرده است.

یولیان ناگلسمان گفت: "من علاقمندم روزی هدایت بارسلونا را بر عهده گیرم و بارها گفته‌ام که بارسلون یک شهر و یک باشگاه زیبا است، اما آنها تنها باشگاه جذاب در دنیا نیستند.

در گذشته از دورتموند هم پیشنهاد داشتم، اما در فوتبال زمان بندی و تناسب اهداف موضوع مهمی به شمار می آید و به نظر من در آن مقطع کار درستی کردم که پیشنهاد دورتموند را رد کردم. زمان مناسب نبود و دورتموند نمی‌خواست منتظر بماند. من طبق قرارداد در هافنهایم بودم و یک بند وجود داشت که من فقط در سال 2019 می‌توانستم این تیم را ترک کنم. وقتی این بند عملی شد، هیچ پیشنهادی از دورتموند وجود نداشت. من مذاکرات بسیار خوبی با لایپزیگ داشتم و احساس کردم که این باشگاه واقعا من را می‌خواهد.

آیا احتمال جذب ارلینگ هالند، مهاجم سالزبورگ که هم خانواده لایپزیگ است وجود دارد؟ او مهاجم بسیار گلزن و موقعیت‌شناسی است، اما در حال حاضر چیزی برای گفتن در این رابطه ندارم."

اخبار مرتبط:

والورده: پنجره ژانویه پیچیده است/ نگران ال‌کلاسیکو نیستم

 

تگ ها


یولیان ناگلسمان سرمربی آلمانی نیمکت هدایت بارسلونا فوتبال جهان لایپزیگ بارسلونا Bundesliga لالیگا فوتبال