اعلام آمادگی معاون پیشین برای کمک به استقلال!

پندار توفیقی، معاون پیشین استقلال برای بازگشت دوباره به این باشگاه ابراز تمایل کرده است!...

به گزارش مدال، معاون پیشین باشگاه استقلال از اعلام آمادگی خود برای کمک به این باشگاه خبر داد.

به گزارش، باشگاه استقلال به دلیل بدهی هایی که دارد، فعلا نتوانسته پول طلبکارانش را پرداخت یا با آنها به توافق برسد. در خبر‌ها آمده بود که اگر استقلال نتواند رضایت طلبکارانش را بگیرد، از حضور در لیگ قهرمانان آسیا برای فصل آینده محروم خواهد شد. پندار توفیقی، معاون ورزشی پیشین باشگاه استقلال در واکنش به این مسئله گفت:

دغدغه همه مسئولان فعلی باشگاه حل مشکلات مالی است، چراکه می‌دانیم باشگاه تا چه اندازه تحت فشار است. دوران مدیریت خودمان با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کردیم، اما اجازه ندادیم مشکلی برای باشگاه استقلال بوجود بیاید.

وی افزود:اگر چه می‌دانیم مسئولان استقلال می‌توانند با رایزنی این مشکل را برطرف کرده تا تیم بتواند فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشد، اما بنده آمادگی خودم را برای کمک به استقلال اعلام می‌کنم. منظورمان این نیست که در کار باشگاه دخالت کنیم، اما به عنوان یک استقلالی دوست دارم به باشگاهی که خودم در آنجا مسئولیت داشتم، به هر طریقی کمک کنم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: امیدوارم وضعیت طوری نباشد که زمان از دست رفته باشد و باید هر چه سریع‌تر این مشکل حل شده تا هواداران نگرانی نداشته باشند.

 

بیشتر بخوانید:

استقلال در خطر حذف از آسیا!/ بلاتکلیفی طلبکاران...

تگ ها


باشگاه استقلال معاون پیشین استقلال خطر حذف استقلال از آسیا پندار توفیقی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال