اعلام الگری: رونالدو مقابل آژاکس در ترکیب ثابت

الگری خبر خوشی برای هواداران یوونتوس داشت...

الگری خبر خوشی برای هواداران یوونتوس داشت

الگری خبر از حضور کریستیانو رونالدو و دنیله روگانی مقابل  آژاکس در ترکیب اصلی این تیم داد.

به گزارش مدال، آژاکس در ادامه ماجراجویی اش در لیگ قهرمانان اروپا، فردا در آمستردام، میزبان یوونتوس خواهد بود. آژاکس در مرحله یک هشتم نهایی، رئال مادرید را از گردونه مسابقات کنار زده است. 

مکس الگری، سرمربی  یوونتوس در کنفرانس مطبوعاتی گفت:

"کریستیانو با تیم تمرین کرده است و اگر اتفاقی نیافتد، فردا در ترکیب خواهد بود. آژاکس تیم قدرتمندی است، آن ها رئال مادرید را حذف کردند و با بایرن مونیخ بازی برابری ارائه دادند، تیم تکنیکی و با کیفیتی هستند. فردا باید سریع و با دقت باشیم، احساس می کنم هر اتفاقی در این بازی ممکن است رخ دهد و بعید می دانم، بازی 0-0 به پایان برسد."

الگری ادامه داد:

"این بازی کاملاً با بازی مقابل اتلتیکو مادرید، متفاوت است، ما در مادرید، فکر کردیم که وقتی توپ به تیر دروازه ما خورد، از خطر گریخته ایم و خاموش شدیم. به هیچ عنوان، شکست دادن 3-0 اتلتیکو مادرید، کار راحتی نیست، آن ها از نظر دفاعی بسیار خوب بودند، اما این باعث نمی شود که فکر کنیم، فردا می توانیم این عملکرد را دوباره تکرار کنیم. باید با گلزنی در خانه حریف، بنای صعود به مرحله بعد را فراهم کنیم. آژاکس در 20 بازی اخیرش در خانه، تنها یک بار باخته، آن هم به رئال مادرید. آن‌ها تیم بسیار فیزیکی هستند، روی هوا تیم خوبی هستند و قطعاً این جایی است که بازی در آنجا سرنوشتش مشخص می شود. باید بتوانیم خوب دفاع کنیم، این زمانی است که آژاکس آسیب پذیر می شود."

سرمربی یوونتوس ادامه داد:

"روی نقاط ضعف و قوت آن ها کار کرده ایم. اگر آن ها هجومی ظاهر شدند، ما هم هجومی ظاهر خواهیم شد. انتظار دارم فضای زیادی در بازی وجود داشته باشد و باید از موقعیتی که به دست می آوریم، نهایت استفاده را ببریم."

الگری درباره مصدومان تیمش گفت:

"فردا در خط میانی، سامی خدیرا و یا بنتانکور بازی خواهند کرد. فقط سه مدافع مرکزی دارم و شک دارم که از همه آن ها استفاده کنم. روگانی یکی از بهترین مدافعان ایتالیایی است و یکی از بهترین مدافعان در اروپا است. امره جان شرایط خوبی داشت، اما فکر نمی کردم خدیرا بتواند 70 دقیقه مقابل میلان بازی کند، اما توانست. او بار دیگر ثابت کرد که بازیکن بزرگی است و توانایی بازیخوانی خوبی دارد و با موقعیت های مختلف می تواند کنار بیاید. بنتانکور بازیکن پویا تری است، اما تجربه ندارد. فردا دوئل ها یک به یک زیادی خواهیم داشت که بنتانکور باید بتواند به خوبی با آن ها کنار بیاید."

الگری ادامه داد:

"متأسفم که کوادرادو را در اختیار ندارم، با آنیلی صحبت کردم و امیدوارم بتوانیم در آینده امکانی فراهم کنیم که بازیکنان مصدوم که خط خورده اند را به لیست لیگ قهرمانان اروپا اضافه کنیم، چیزی شبیه به وایلد کارت در تنیس."