اعلام برنامه مهاجم خارجی مدنظر باشگاه پرسپولیس

پس از حواشی فراوان در مورد جذب مهاجم خارجی پرسپولیس، جونیور براندائو مهاجم ۲۴ ساله برزیلی فردا وارد تهران می‌شود تا در تست‌های پزشکی سرخپوشان شرکت کند...

به گزارش مدال، گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس تهران تصمیم گرفت تا پس از جدایی مهدی شریفی و ماریو بودیمیر کروات، مهاجم جدیدی را به خدمت بگیرد و بر همین اساس قرار است جونیور براندائو، مهاجم ۲۴ ساله برزیلی به تهران بیاید تا پس از پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی، عقد قرارداد و انجام تشریفات، تمرینات را زیر نظر کادرفنی و کالدرون آغاز کند.
جونیور پس از حضور در تهران، تست‌های پزشکی را پشت سر می‌گذارد. این بازیکن قرار است ابتدا تست‌های کلینیکی را انجام دهد تا وضعیت تراکم استخوان و همچنین سلامت رباط‌های او مورد بررسی قرار بگیرد و سپس تست‌های پاراکلینیکی را پشت سر بگذارد.
در تست‌های پاراکلینیکی خون بازیکن مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا بیماری‌های خونی نداشته باشد.
البته در ساعات اخیر شایعاتی در فضای مجازی به راه افتاده بود که این بازیکن دچار مصدومیت است، اما کارنامه این بازیکن نشان می‌دهد او مصدومیتی ندارد و می‌تواند با صلاحدید کادرفنی در تمرینات پرسپولیس شرکت کند.
این بازیکن که فوتبال خود را در تیم‌های پایه گرمیو و تابوائودا آغاز کرده، قرار است برای حضور یک ساله و قرضی در تیم سرخپوش پایتخت ۵۰۰ هزار دلار دریافتی داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

اتفاق عجیب برای بازیکن خارجی استقلال

تگ ها


پرسپولیس مهاجم برزیلی پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس جونیور براندائو لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال