اعلام برنامه هفته ۲۶ تا ۳۱ لیگ دسته اول فوتبال

برنامه هفته‌های بیست‌وششم تا سی‌ویکم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور مشخص و اعلام شد....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است (ساعت مسابقات متعاقباً اعلام می‌شود):

هفته بیست‌وششم
چهارشنبه ۵ خرداد

ملوان بندر انزلی - فجر شهید سپاسی شیراز، ورزشگاه  تختی بندر انزلی
آرمان گهر سیرجان - شهرداری آستارا، ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
رایکای بابل - هوادار تهران، ورزشگاه هفتم تیر بابل
خیبر خرم‌آباد - گل ریحان البرز، ورزشگاه تختی خرم‌آباد
استقلال ملاثانی - خوشه طلایی ساوه، ورزشگاه تختی اهواز
بادران تهران - نود ارومیه، ورزشگاه کارگران تهران

پنجشنبه ۶ خرداد
چوکای تالش - شاهین شهرداری بوشهر، ورزشگاه سردار جنگل رشت

جمعه ۷ خرداد
قشقایی شیراز - استقلال خوزستان، ورزشگاه پارس شیراز
پارس جنوبی جم - مس کرمان، ورزشگاه تختی جم

هفته بیست‌وهفتم
سه‌شنبه ۱۱ خرداد

شهرداری آستارا - پارس جنوبی، ورزشگاه سردار جنگل رشت
خوشه طلایی ساوه - بادران تهران، ورزشگاه شهید چمران ساوه
استقلال خوزستان - خیبر خرم‌آباد، ورزشگاه تختی اهواز
هوادار تهران - ملوان بندر انزلی، ورزشگاه غدیر تهران
شاهین شهرداری بوشهرر- آرمان گهر سیرجان، ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
فجر شهید سپاسی شیراز - چوکای تالش، ورزشگاه پارس شیراز
گل ریحان البرز - رایکای بابل، ورزشگاه انقلاب کرج

چهارشنبه ۱۲ خرداد
مس کرمان - استقلال ملاثانی، ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
نود ارومیه - قشقایی شیراز، ورزشگاه شهید باکری ارومیه

هفته بیست‌وهشتم
دوشنبه ۱۷ خرداد

ملوان بندر انزلی - شهرداری آستارا، ورزشگاه تختی انزلی

سه‌شنبه ۱۸ خرداد
قشقایی شیراز - گل ریحان البرز، ورزشگاه پارس شیراز
آرمان گهر سیرجان - مس کرمان، ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
رایکای بابل - شاهین شهرداری بوشهر، ورزشگاه هفتم تیر بابل
خیبر خرم‌آباد - فجر شهید سپاسی شیراز، ورزشگاه تختی خرم‌آباد
استقلال خوزستان - هوادار تهران، ورزشگاه تختی اهواز
بادران تهران - استقلال ملاثانی، ورزشگاه کارگران تهران
چوکای تالش - خوشه طلایی ساوه، ورزشگاه سردار جنگل رشت
پارس جنوبی جم - نود ارومیه، ورزشگاه تختی جم

هفته بیست‌ونهم
دوشنبه ۲۴ خرداد

شهرداری آستارا - قشقایی شیراز، ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان - بادران تهران، ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
نود ارومیه - چوکای تالش، ورزشگاه شهید باکری ارومیه
خوشه طلایی ساوه - ملوان بندر انزلی، ورزشگاه شهید چمران ساوه
استقلال ملاثانی - پارس جنوبی جم، ورزشگاه تختی اهواز
هوادار تهران - خیبر خرم‌آباد، ورزشگاه غدیر تهران
گل ریحان البرز - آرمان گهر سیرجان، ورزشگاه انقلاب کرج
فجر شهید سپاسی شیراز - رایکای بابل، ورزشگاه پارس شیراز
شاهین شهرداری بوشهر - استقلال خوزستان، ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

هفته سی‌ام
دوشنبه ۳۱ خرداد

قشقایی شیراز - خوشه طلایی ساوه، ورزشگاه پارس شیراز
ملوان بندر انزلی - مس کرمان، ورزشگاه تختی بندرانزلی
آرمان گهر سیرجان - نود ارومیه، ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
رایکای بابل - شهرداری آستارا، ورزشگاه هفتم تیر بابل
استقلال خوزستان - فجر شهید سپاسی شیراز، ورزشگاه تختی اهواز
هوادار تهران - گل ریحان البرز، ورزشگاه غدیر تهران
پارس جنوبی جم - بادران تهران، ورزشگاه تختی جم
خیبر خرم‌آباد - شاهین شهرداری بوشهر، ورزشگاه تختی خرم‌آباد
چوکای تالش - استقلال ملاثانی، ورزشگاه سردار جنگل رشت

هفته سی‌ویکم
یکشنبه ۶ تیر

شهرداری آستارا - خیبر خرم‌آباد، ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان - رایکای بابل، ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
نود ارومیه - ملوان بندرانزلی، ورزشگاه شهید باکری ارومیه
فجر شهید سپاسی شیراز - آرمان گهر سیرجان، ورزشگاه پارس شیراز
استقلال ملاثانی - قشقایی شیراز، ورزشگاه تختی اهواز
بادران تهران - چوکای تالش، ورزشگاه کارگران تهران
شاهین شهرداری بوشهر - هوادار تهران، ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
خوشه طلایی ساوه - پارس جنوبی جم، ورزشگاه شهید چمران ساوه
گل ریحان البرز - استقلال خوزستان، ورزشگاه انقلاب کرج

همچنین از سوی  روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، ساعت آغاز دیدارهای هفته بیست‌وششم لیگ یک به شرح زیر است:

چهارشنبه ۵ خرداد
ملوان بندر انزلی - فجر شهید سپاسی شیراز، ساعت ۱۸:۴۵، ورزشگاه  تختی بندر انزلی
آرمان گهر سیرجان - شهردای آستارا، ساعت ۱۹، ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
رایکای بابل - هوادار تهران، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه هفتم تیر بابل
خیبر خرم‌آباد - گل ریحان البرز، ساعت ۱۸:۴۵، ورزشگاه  تختی خرم‌آباد
استقلال ملاثانی - خوشه طلایی ساوه، ساعت ۲۰:۴۰، ورزشگاه تختی اهواز
بادران تهران - نود ارومیه، ساعت ۱۹:۳۵، ورزشگاه کارگران تهران

پنجشنبه ۶ خرداد
چوکای تالش - شاهین شهرداری بوشهر، ساعت ۱۸:۴۵، ورزشگاه سردار جنگل رشت

جمعه ۷ خرداد
قشقایی شیراز - استقلال خوزستان، ساعت ۱۹:۲۰، ورزشگاه پارس شیراز
پارس جنوبی جم - مس کرمان، ساعت ۲۰:۲۰، ورزشگاه تختی جم

تگ ها


دسته یک لیگ آزادگان فوتبال