اعلام ترکیب استقلال برابر هوادار

استقلال برای آغاز قدرتمند در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر، به دنبال کسب ۳ امتیاز از بازی با هوادار است....

به گزارش "ورزش سه"، نیم فصل دوم برای استقلال و هوادار از امروز آغاز می شود. دیداری که به دلیل ابتلای تعداد زیادی از بازیکنان استقلال به ویروس کرونا لغو شد و در ادامه سازمان لیگ امروز را به عنوان تاریخ جدید برگزاری این مسابقه اعلام کرد. 

استقلال برای اینکه فاصله‌اش را با پرسپولیس حفظ کند، در پی کسب ۳ امتیاز از این دیدار خارج از خانه است و در سمت مقابل نیز رضا عنایتی در پی جبران شکست دور رفت است و قصد ندارد در هر دو تقابلش با فرهاد مجیدی، تن به شکست بدهد.

* حسینی همچنان انتخاب شماره یک
سیدحسین حسینی توانسته است به خوبی جای خودش را در ترکیب استقلال حفظ کند و به سنگربان شماره یک آبی پوشان تبدیل شده است. او در این فصل عملکرد خوبی داشته و به همین دلیل امروز هم در قفس توری آبی ها قرار خواهد گرفت. او امیدوار است تا بتواند دهمین کلین شیت خودش را در لیگ بیست و یکم به ثبت برساند.

* دانشگر جانشین آقاسی شد
پس از اینکه سرانجام دو باشگاه استقلال و فولاد بر سر معاوضه بازیکنان خود به توافق رسیدند، نام عارف آقاسی از ترکیب اصلی خارج شد و این بازیکن راهی فولاد می شود تا محمد دانشگر جانشین او در ترکیب اصلی شود. سیاوش یزدانی نیز که بالاخره موفق شد نخستین بازی ملی خود را انجام دهد، در کنار حسین مرادمند دیگر بازیکنان استقلال در خط دفاعی هستند. 

* بازگشت وریا به ترکیب اصلی
پس از پشت سر گذاشتن آسیب دیدگی و همچنان محرومیت کوین یامگا، حالا وریا غفوری فرصت این را به دست آورده تا برای تیمش به میدان برود. او امروز در سمت راست خط دفاعی بازی خواهد کرد و جعفر سلمانی نیز در سمت چپ بازی خواهد کرد.

* اعتماد دوباره به زوج مهدی پور و زبیر
مهدی مهدی پور و زبیر نیک نفس در دیدارهای قبلی استقلال همکاری قابل توجهی در خط میانی داشته اند. دو بازیکنی که حتی در فهرست مدنظر دراگان اسکوچیچ نیز قرار گرفتند اما به دلیل ابتلا به کرونا، اردوی اخیر تیم ملی را از دست دادند.

مهدی پور یکی از تأثیرگذارترین بازیکنان استقلال و لیگ برتر بوده و نیک نفس نیز پس از اینکه توانست اعتماد کادرفنی را به دست بیاورد، نمایش های خوبی در خط میانی داشته است. این دو امروز به دنبال فرصت سازی برای هم تیمی هایشان هستند.

* قاسمی‌نژاد و حسین زاده، نیروهای تهاجمی
در غیاب کوین یامگا، امین قاسمی‌نژاد بعد از مدت‌ها این فرصت را به دست خواهد آورد تا بتواند در ترکیب استقلال خودش را نشان دهد. امیرحسین حسین زاده نیز سورپرایز مجیدی در لیگ بیست و یکم بوده است. او عملکرد بسیار خوبی در ترکیب تیمش داشته و در دیدار با مدافعین هوادار، به دنبال گلزنی دوباره است. رودی ژستد نیز همچون همیشه در خط حمله برای استقلال به میدان می رود و امید اول گلزنی تیمش محسوب می شود.

ترکیب احتمالی استقلال برابر هوادار:


حسین حسینی – سیاوش یزدانی – حسین مرادمند – محمد دانشگر – مهدی مهدی پور – زبیر نیک نفس – وریا غفوری – جعفر سلمانی – امیرحسین حسین زاده – امین قاسمی‌نژاد – رودی ژستد

تگ ها


استقلال تهران