اعلام جدیدترین رنکینگ پاراتکواندوکاران

انتشار رنکینگ ماه می پاراتکواندوکاران جهان حکایت از تداوم حضور نمایندگان ایران جمع بهترین های جهان دارد....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، فدراسیون جهانی، رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه می اعلام کرد که ۶ هوگوپوش ایرانی جایگاه خود را در میان برترین‌های جهان تداوم بخشیدند.

مهتاب نبوی نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با ۸۲/۵۰ امتیاز همچنان در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K۴۱) قرار دارد. سعید صادقیان‌پور در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۲) با ۲۰۸/۵۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد."سجاد جوانبخت" در این وزن و کلاس ۴۴ با ۵۰/۳۴ امتیاز در رده دوازدهم جای گرفته است.

محمدرضا شعبانی در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۲) با کسب ۸۳/۵۳ امتیاز رده ششم را به خود اختصاص داده است و مهدی کردلو دیگر نماینده این وزن با ۱۰/۹۸ امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد.

احمد نریمانی هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۲) نیز با ۱۹۱/۳۰ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد."مهدی بهرامی آذر" در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۳) با ۱۰۶/۵۰ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.

مهدی پوررهنما در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴) با ۱۹۱/۸۴ امتیاز در رده سومی قرار دارد. محمود جعفرزاده نیز با ۵۱/۵۴ امتیاز در رده چهاردهم جای گرفته است."علیرضا بخت" در این وزن نیز در چهل و هفتم قرار دارد.

اصغر عزیزی پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با ۱۴۷/۱۸ امتیاز در جایگاه پنجم جدول رده‌بندی باقی ماند. حامد حق‌شناس دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۵۰/۳۸ امتیاز رده چهاردهم را به خود اختصاص داد."محسن عبدی" در این وزن نیز جایگاه پنجاه و نهمی را در اختیار دارد.

گفتنی است؛ پارتکواندو برای نخستین بار در بازی‌های پارالمپیک توکیو برگزار می‌شود که مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی موفق شدند سهمیه حضور در این رقابت‌ها را کسب نمایند.

بیشتر بخوانید:

تداوم جایگاه نمایندگان ایران در رنکینگ جهانی تکواندو

تمرینات رزمی‌کاران در دوران قرنطینه

 

 

تگ ها


تکواندو تکواندو