اعلام داور دربی، تکرار خاطرات شوم برای آنچلوتی؟

دربی مادرید را متئو لاهوس قضاوت خواهد کرد در حالی که کارلو آنچلوتی دو خاطره بد از این داور اهل والنسیا دارد....

به گزارش "ورزش سه"، فردا دربی مادرید بین رئال و اتلتیکو در سانتیاگو برنائبو برگزار خواهد شد و اهمیت فراوانی نیز برای هر دو تیم دارد. رئال اگر این بازی را ببرد، فاصله با اتلتیکو را به ۱۳ امتیاز افزایش خواهد داد(با یک بازی بیشتر). برای اتلتیکو مساوی در این بازی هم نتیجه خوبی خواهد بود چرا که مانع فرار رئال به سمت قهرمانی می شود.

متئو لاهوس از سوی فدراسیون فوتبال اسپانیا به عنوان داور این بازی انتخاب شده است. او ۵ بار در شرایطی که رئال میزبان بوده، داوری دربی را برعهده داشته که حاصل کار سه برد برای رئال مادرید بوده و دو بار نیز اتلتیکو پیروز بازی شده است.

فصل ۱۱-۲۰۱۰ رئال با دو گل مسوت اوزیل و کاروالیو پیروز شد. فصل ۱۲-۲۰۱۱ رئال با دو گل رونالدو و گل های دی ماریا و ایگواین به برتری دست یافت و فصل گذشته که رئال با گل های کاسیمیرو و کارواخال برنده شد.

یک سال بعد لاهوس بار دیگر داور دربی در زمین رئال مادرید است. جالب اینکه این داور هرگز برای کارلو آنچلوتی سرمربی رئال خوش یمن نبوده و این مربی ایتالیایی دربی ها را با حضور این داور نبرده است.

۲۸ سپتامبر ۲۰۱۳ در هفته هفتم لالیگا رئال با داوری لاهوس و حضور کارلتو روی نیمکت، در خانه با یک گل به اتلتیکو باخت. گلی که توسط دیه گو کاستا به ثمر رسید. او هشت کارت زرد داد که سهم هر تیم ۴ کارت بود.

یک سال بعد، ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۴ نیز رئال در برنابئو ۱-۲ به اتلتیکو باخت. این بار لاهوس ۱۱ بازیکن را جریمه کرد که سهم اتلتیکو هفت کارت زرد بود و سهم رئال نیز ۴ کارت. گل رئال را رونالدو از روی نقطه پنالتی زد در حالی که اتلتیکو اعتقاد داشت، پنالتی درست نبوده است.

فردا کارلتو یک بار دیگر رئال را در دربی به میدان می فرستاد و لاهوس نیز داور بازی است، طلسم شوم برای مربی ایتالیایی می شکند؟

تگ ها


اتلتیکو مادرید کارلو آنچلوتی رئال مادرید