اعلام دلایل منتفی شدن تریم در استقلال

به گزارش مدال به نقل از خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، همان طور که انتظار می رفت باشگاه استقلال در جذب فاتح تریم ناکام ماند و مشخص شد مسئولان این باشگاه بعد از رفتن علیرضا منصوریان بیشتر قصد داشتند با استفاده از نام بزرگ فاتح تریم به نوعی فشار را از روی خود برداشته و تا حدی اوضاع تیم شان را آرام کنند ......

به گزارش مدال به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، همان طور که انتظار می رفت باشگاه استقلال در جذب فاتح تریم ناکام ماند و مشخص شد مسئولان این باشگاه بعد از رفتن علیرضا منصوریان بیشتر قصد داشتند با استفاده از نام بزرگ فاتح تریم به نوعی فشار را از روی خود برداشته و تا حدی اوضاع تیم شان را آرام کنند. ترفندی که شاید در ظاهر و موقت جواب داد اما در حال حاضر مشخص نیست رضا افتخاری چه برنامه ای برای آینده کادرفنی تیمش دارد.

باشگاه استقلال امروز از طریق نماینده رسمی خود در ترکیه پاسخ نهایی را به فاتح تریم داد و رسما به این مربی اعلام کرد توان پرداخت دستمزدش را ندارد. در شرایطی که دو هفته قبل جدایی منصوریان از استقلال نیز آنها با تریم مذاکره کرده و متوجه شدند دستمزد او حداقل 4 میلیون یورو است.

امیر سلطانی نماینده باشگاه استقلال در این مذاکره در این باره به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: به من به صورت رسمی از سوی مدیریت باشگاه استقلال اعلام شد که به فاتح تریم بگویم این باشگاه زیر ساخت های لازم برای جذب مربی بزرگی چون او را ندارد. مسئله دیگری که مدیریت باشگاه استقلال به آن اشاره داشت بالا بودن دستمزد تریم بود که پرداخت آن برای این باشگاه امکان پذیر نبود.

وی اضافه کرد: تریم برای کار در استقلال علاقه نشان داد و حتی حاضر شد دستمزد کمتری از تیم های بزرگی که پیش از این در آنجا فعالیت داشته بگیرد اما به هر حال باشگاه استقلال پاسخ منفی داد. ضمن اینکه تاکید کنم دستمزد تریم شاید در فوتبال ایران به نظر بالا بیاید اما در ترکیه و فوتبال اروپا دستمزد معمولی است.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال