اعلام رای کمیته انضباطی در خصوص حواشی فینال جام حذفی تا پایان هفته

پس از حواشی فراوان و بی‌سابقه در فینال جام حذفی بین دو تیم پرسپولیس و داماش گیلانیان، اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی از صدور رای این دیدار تا آخر هفته خبر داد...

رای کمیته انضباطی در مورد حواشی فینال جام حذفی تا پایان هفته اعلام خواهد شد.
به گزارش مدال، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت:‌ باقیمانده آرای مربوط به مسابقات حذفی و لیگ برتر فصل گذشته را تا آخر هفته صادر خواهیم کرد.
اسماعیل حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی در گفت وگو با بخش خبری شبکه ۳ سیما در مورد جلسه ارکان قضایی با رئیس فدراسیون فوتبال گفت:
این جلسه روز گذشته برگزار شد و در مورد مسائل انضباطی و اخلاقی و تعیین سیاست‌های بازدارنده‌تر مطالبی بیان شد. بازخورد عملی این جلسه و جلسات آتی را در شروع جدید لیگ برتر خواهید دید. 
وی افزود:
در این جلسه مهمترین بحث، بازدارندگی آرای قضایی بود و اینکه تنبیهات و اعمال مقررات سایر کشورها را هم درنظر بگیریم و حتی در لیگ‌های پایین‌تر هم که مسائل و مشکلات مالی وجود دارد، آرای ارکان قضایی به گونه‌ای باشد که بازدارندگی در آن بیشتر دیده شود، ضمن اینکه در مورد بخش‌هایی هم که مربوط به سکوها و تماشاگران است،‌ دستورالعمل‌هایی را به زودی صادر خواهیم کرد و در این مورد هم پیش از شروع فصل اطلاع‌رسانی می‌کنیم. 
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد مقصران فینال جام حذفی و صدور  رأی در این مورد گفت:
بخشی از این پرونده در کمیته اخلاق پیگیری می‌شد، اما در مورد مسابقات هفته‌های بیست و نه و سی لیگ برتر و همچنین فینال جام حذفی و مسائلی که پیش آمده بود و همچنین تخریب خودروی برخی از اهالی رسانه، آرایی باقی مانده است که تا آخر هفته آنها را صادر می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

اقدام عجیب باشگاه پرسپولیس؛ ارسال بلیت هواپیما برای برانکو

تگ ها


جام حذفی ایران فینال جام حذفی پرسپولیس داماش گیلانیان اسماعیل حسن زاده آرای کمیته انضباطی پرسپولیس جام حذفی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال