اعلام زمان برگزاری فینال لیگ برتر بسکتبال با ویلچر

رئیس کمیته داوران و مسئول برگزاری رقابت‌های باشگاهی بسکتبال با ویلچر تاکید کرد فینال لیگ برتر بسکتبال با ویلچر را بعد از اتمام بیماری کرونا برگزار می شود....

به گزارش مدال و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، جعفر محمدپور درباره انتخاب خود به عنوان داور برتر در بسکتبال افراد سالم اظهار داشت: برای دومین سال متوالی در نظرسنجی فستیوال سبد طلایی که با همکاری فدراسیون بسکتبال برگزار شد، به عنوان داور برتر بسکتبال در سال ۹۸ انتخاب شدم.

وی درباره لیگ بسکتبال با ویلچر عنوان کرد: با توجه به اینکه برگزاری رقابت‌های پارالمپیک توکیو به سال ۲۰۲۱ موکول شد، بعد از اینکه دوران قرنطینه تمام شود و خطری برای سلامتی ورزشکاران وجود نداشته باشد، رقابت‌های رده‌بندی و فینال لیگ برتر بسکتبال با ویلچر را ادامه می‌دهیم.

محمدپور افزود: در لیگ برتر سال ۹۸، شش تیم در دو گروه الف و ب شرکت کردند که تا پایان سال، ۳۶ دیدار با حضور حدود ۹۰ بازیکن برگزار شد و برگزاری بازی‌های نهایی، به دلیل شیوع بیماری کرونا، به سال جدید موکول گردید.

وی ادامه داد: خوشبختانه سال گذشته لیگ دسته یک نیز با ۶ تیم و حدود ۹۰ بازیکن برگزار شد و پرونده این رقابت‌ها با معرفی تیم‌های برتر بسته شد.

محمدپور اظهار کرد: امسال برای برگزاری دور جدید مسابقات لیگ دسته یک و برتر برنامه‌ریزی لازم را انجام خواهیم داد تا این رقابت ها به بهترین شکل برگزار شود.

رئیس کمیته داوران در پایان درباره سفره هفت سین گفت: از بین سین های نوروزی، سبزه را دوست دارم چرا که نماد زندگی و سرسبزی است.

بیشتر بخوانید:

اندر احوالات حامد حدادی در قرنطینه ۲ هفته‌ای چین

لیگ بسکتبال ترکیه هم سرانجام تعطیل شد

 

تگ ها


بسکتبال بسکتبال با ویلچر بسکتبال