اعلام زمان برگزاری مرحله پلی‌آف لیگ برتر تنیس روی میز

زمان برگزاری مرحله پلی‌آف رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز مردان مشخص شد....

به گزارش مدال و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فدراسیون تنیس روی میز، جلسه هماهنگی برگزاری مرحله پلی‌آف رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز مردان روز پنج‌شنبه ۵ تیر ماه به‌صورت مجازی با حضور پیمان حسنی دبیر فدراسیون، داریوش ضرغام‌پور رئیس کمیته مسابقات و سرمربیان تیم‌های حاضر برگزار و در نهایت مقرر شد این مسابقات طبق اعلام قبلی از تاریخ ۱۷ الی ۲۰ تیرماه در آکادمی امیر احتشام‌زاده مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شود.

 طبق اعلام فدراسیون تنیس روی میز تیم‌های شرکت کننده ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده هستند و باید ۴۸ ساعت قبل از آغاز مسابقات جواب تست کرونا و فرم غربالگری همه اعضای تیم را به فدراسیون تنیس روی میز تحویل بدهند که در صورت وجود علائم مثبت مبنی بر ابتلا به ویروس از حضور افراد در سالن مسابقات جلوگیری خواهد شد. تیم‌های شرکت‌کننده می‌توانند تنها با ۶ بازیکن در مرحله پلی‌آف شرکت کنند.

 فدراسیون تنیس روی میز تمام اقدامات لازم برای اجرای پروتکل‌های بهداشتی در سالن محل برگزاری مسابقات را اجرا خواهد کرد و حضور افراد اضافی و تماشاگر ممنوع است.

در مرحله پلی‌آف لیگ برتر آقایان تیم‌های پتروشیمی بندر امام و شهرداری کرج به مصاف هم می‌روند و پس از آن دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی و رعد پدافند هوایی برگزار کننده دومین دیدار این مرحله خواهد بود. تیم‌های پیروزی این مرحله روزهای ۱۹ و ۲۰ تیرماه برگزارکننده دیدار فینال لیگ برتر خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

دیدار رئیس فدراسیون تنیس با وزیر ورزش و جوانان

نوروزی: فاصله اجتماعی در تنیس روی میز رعایت می‌شود

 

 

تگ ها


تنیس روی میز