اعلام زمان رای بازی‌های استقلال، پرسپولیس و سپاهان

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فردا رای خود در خصوص دو دیدار جنجالی (سپاهان - پرسپولیس) و (پرسپولیس - استقلال) را اعلام خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از حواشی که در دیدارهای انجام شده در اصفهان (سپاهان - پرسپولیس) و همچنین دربی پایتخت شکل گرفته، اکنون دبیرکل فدراسیون فوتبال مدعی است با دستیابی به گزارش‌ها و مستندات و همچنین دفاعیات، فردا رای مربوط به این دیدارها اعلام خواهد شد.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال هم‌چنین درباره بحث حاشیه‌های پرسروصدای دو بازی سپاهان-پرسپولیس و استقلال-پرسپولیس گفت: به بنده گزارش شد که نقدهایی صورت گرفته که چرا رسیدگی به پرونده‌ها با سرعت بیشتری انجام نشده است. به هرحال ارکان قضایی فدراسیون مثل کمیته انضباطی شرایط خاص خودشان را دارند. باید گزارش ناظر و داور را دریافت کنند. سپس اسناد و مدارک جمع آوری و بررسی شود و نسبت به آن طرفین مربوط به یک پرونده را دعوت به حضور کنند یا در یک بازه زمانی مشخص به آنها مهلت ارائه دفاعیه بدهند. سپس باید جلسه رسیدگی انجام شود و قاضیان و حقوقدان‌های کمیته انضباطی رسیدگی نهایی به پرونده را در دستور کار خود برای صدور حکم قرار بدهند. 

وی اعلام کرد که فردا احتمالا آرای مربوط به این بازی‌ها اعلام خواهد شد: در پرونده‌های حقوقی به هیچ عنوان نمی‌توان بدون عجله اقدام به صدور رای و تصمیم گیری کرد. ولی با توجه به دستور ویژه رئیس فدراسیون و لزوم برخورد جدی با بی انضباطی‌ها، خیلی سریع کارهای مربوط به حواشی این دو مسابقه انجام شد و طبق اطلاعاتی که بنده گرفته‌ام در روز پنج شنبه رای نهایی صادر خواهد شد. کمیته‌های انضباطی، اخلاق و استیناف استقلال کامل دارند و الان با سرعت بیشتری نسبت به قبل به پرونده‌ها رسیدگی می‌کنند و با دبیرکلی هم هماهنگی کامل دارند.

تگ ها


کمیته انضباطی پرسپولیس تهران فولادمبارکه سپاهان استقلال تهران