اعلام زمان نشست خبری بازی پرسپولیس و پاختاکور

پرسپولیس و پاختاکور در چارچوب رقابت‌های گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر می‌روند...

پرسپولیس و پاختاکور در چارچوب رقابت‌های گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر می‌روند

برنامه‌های جلسه هماهنگی، کنفرانس‌های خبری مربیان و تمرینات مربوط به بازی پرسپولیس و پاختاکور تعیین و اعلام شد.

به گزارش مدال، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و پاختاکور روز سه‌شنبه اولین بازی خود در چارچوب رقابت‌های گروهی لیگ قهرمانان 2019 آسیا را برگزار خواهند کرد.

بر این اساس، امیر علی حسینی مدیر بخش بین‌الملل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد؛ جلسه هماهنگی این بازی روز دوشنبه 13 اسفند ماه 1397 از ساعت 15 الی 16 در سالن کنفرانس فدراسیون فوتبال ایران انجام می‌شود. همچنین کنفرانس خبری سرمربیان دو تیم پرسپولیس و پاختاکور به ترتیب از ساعت 18:30 دقیقه تا 19 و 17 الی 17:30 دقیقه در ورزشگاه آزادی انجام می‌شود. پرسپولیس و پاختاکور تمرین پیش از بازی خود را نیز از ساعت‌های 19 و 17:30 دقیقه به مدت یک ساعت در زمین شماره یک مجموعه انجام می‌دهند.

* سانجای کومار ناظر هندی این مسابقه روز یکشنبه ساعت 14:10 دقیقه فردا یکشنبه وارد ایران خواهد شد و روز چهارشنبه همراه با تیم داوری و با پرواز ساعت 12:30 دقیقه تهران را ترک خواهد کرد.

مایکل حنانیا از فلسطین ناظر داوری این دیدار خواهد بود که وی ساعت 21:40 دقیقه فردا یکشنبه وارد تهران می‌شود و ساعت 4:40 دقیقه بامداد چهارشنبه ایران را ترک می‌کند.

ادهم محمد تماح مخدم، داور وسط، احمد مونس نادی الروال کمک داور اول و محمد مصطفی حسن الخلف، کمک داور دوم، هر سه از اردن همراه ناظر داوری وارد تهران خواهند شد.

قاسم مطر علی الحاتمی از عمان داور چهارم این دیدار است که ساعت 3:35 دقیقه بامداد یکشنبه به تهران می‌آید و روز چهارشنبه با پرواز 16:55 دقیقه ایران را ترک خواهد گفت.