اعلام مدت محرومیت گادوین منشا

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای پرونده مهاجم نیجریه‌ای گل‌گهر را اعلام کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گادوین منشا پس از گلزنی در دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر مقابل نساجی مازندران که با برتری گل‌گهر سیرجان همراه بود، خوشحالی عجیبی انجام داد که حرکت او محرومیت‌اش را در بازی با پرسپولیس به همراه داشت.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از دیدار نساجی و گل‌گهر، رای فوری و البته موقت برای محرومیت گادوین منشا صادر کرد که همین اتفاق به او اجازه نداد تا در دیدار با پرسپولیس به میدان برود.

اکنون کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای قطعی خود در پرونده گادوین منشا را صادر کرده که در متن آن آمده است: «گادوین منشا، بازیکن تیم گل‌گهر سیرجان به دلیل رفتار غیر ورزشی که به دو جلسه محرمیت از همراهی تیم خود که یک جلسه محرومیت ایشان به مدت ۶ ماه تعلیق می‌شود(با احتساب محرومیت متحمل شده ناشی از دستور موقت) و پرداخت ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.»

با توجه به اینکه منشا در دیدار با پرسپولیس محروم بود، اکنون مشخص نیست که مهاجم نیجریه‌ای گل‌گهر بازی هفته شانزدهم لیگ برتر مقابل سپاهان را از دست خواهد داد یا یک جلسه محرومیت او که امروز انتشار یافت، در بازی برابر پرسپولیس لحاظ شده است.

بیشتر بخوانید:

انتقال تمرینات گل‌گهر به سیرجان

ماجرای معاوضه عالیشاه و شیری با علیرضا ابراهیمی

 

 

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران گادوین منشا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال