اعلام نامزدهای برترین بازیکن فصل لیگ اروپا

یوفا امروز فهرستی از برترین بازیکنان فصل گذشته لیگ اروپا را منتشر کرد تا از میان آنها برنده این عنوان مشخص شود...

به گزارش مدال، دو بازیکن فعلی رئال و اولیویه ژیرو برای رقابت بر سر عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ اروپا انتخاب شدند.

ادن هازارد و لوکا یوویچ که فصل گذشته برای چلسی و آینتراخت فرانکفورت بازی می کردند و هر دو به رئال پیوسته اند، در کنار ستاره فرانسوی چلسی به عنوان نامزدهای عنوان بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ اروپا معرفی شده اند. فصلی که با قهرمانی چلسی به اتمام رسید.

اولیویه ژیرو در 14 مسابقه توانست یازده گل برای چلسی  به ثمر برساند و آقای گل رقابت ها شود. او 5 پاس گل نیز داد و مهره ای موثر در راه قهرمانی چلسی بود. ادن هازارد نیز در بازی نهایی که با برتری 4-1 چلسی مقابل آرسنال همراه بود، بهترین بازیکن زمین شد و دو بار موفق به گلزنی شد. لوکا یوویچ نیز در 14 بازی توانست ده گل برای فرانکفورت بزند و کمک کند این تیم به نیمه نهایی رقابت ها برسد. فرانکفورت در ضربات پنالتی بازی را به چلسی باخت و از رسیدن به فینال باز ماند. برنده نهایی روز 30 آگوست در موناکو و در قرعه کشی لیگ اروپای فصل پیش رو، معرفی خواهد شد.

در حالی که رتبه های اول تا سوم مشخص نیستند، پیر امریک اوبامیانگ از آرسنال با 65 امتیاز چهارم شد و الکساندر لاکازت از آرسنال با 19 امتیاز، انگولو کانته از چلسی با 16 امتیاز، ژوائو فلیکس از بنفیکا با 12 امتیاز، ویلیان از چلسی با 11 امتیاز، پدرو از چلسی با 9 و هالر از فرانکفورت با 9 امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند.

اخبار مرتبط:

یوفا رسما اعلام کرد: محرومیت میلان از حضور در اروپا

تگ ها


برترین بازیکن لیگ اروپا ستاره بلژیکی ستاره فرانسوی یوفا فوتبال جهان ادن هازارد اولیویه ژیرو لوکا یوویچ چلسی اینتراخت فرانکفورت UEFA Europa League فوتبال