اعلام وضعیت آماده‌باش در منچستر؛ ستاره قصد جدایی دارد!

کریستین اریکسن هافبک دانمارکی تاتنهام قصد دارد در تابستان با پایان قرارداد خود با این باشگاه به شکل رایگان اسپرز را ترک کند و به همین دلیل مسئولان باشگاه منچستریونایتد برای جذب ستاره دانمارکی در حالت آماده‌باش به سر می‌برند....

به گزارش مدال، «کریستین اریکسن» هافبک دانمارکی باشگاه تاتنهام قصد تمدید قرارداد خود با این تیم را ندارد. در همین راستا امروز روزنامه «رکورد» پرتغال به نقل از یکی از دوستان نزدیک «ژوزه مورینیو» سرمربی اسپرز فاش ساخت که جدایی اریکسن در تابستان قطعی است.

باشگاه تاتنهام تمایل دارد تا با فروش هافبک دانمارکی خود در زمستان مبلغی به دست آورد اما کمتر تیمی حاضر به پرداخت 40 میلیون پوند برای بازیکنی‌ست که در پایان فصل رایگان خواهد بود.

منچستریونایتد یکی از جدی‌ترین تیم‌هایی‌ست که شرایط اریکسن را زیر نظر گرفته. البته اریکسن در تابستان تلاش کرد تا با جدایی از تاتنهام به رئال مادرید منتقل شود اما به نظر «زین‌الدین زیدان» علاقه‌ای به جذب هافبک دانمارکی ندارد.

بیشتر بخوانید:

شیاطین سرخ آماده استخدام شکارچی در زمستان

تگ ها


کریستین اریکسن تاتنهام اسپرز منچستریونایتد شیاطین سرخ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان فوتبال