اعلان جنگ برانکو ساعاتی بعد از مذاکرات نافرجام در استانبول

ساعاتی بعد از مذاکرات نافرجام نمایندگان باشگاه پرسپولیس و وکیل برانکو و تاکید پرسپولیس بر اینکه به خاطر قرارداد فصل بعد طلبت را نمی‌دهیم شاهد مصاحبه و مواضع صریح و تند او علیه مدیران پرسپولیس بودیم....

به گزارش خبرنگار مدال، برانکو با استناد به بند قراردادش وعدم دریافت سه ماه حقوق اقدام به فسخ قرارداد سال آتی کرده و برگ  برنده پرسپولیس در این  مجادله حقوقی این است که وکیل برانکو در نامه سوم مهلت پرداخت داده و باشگاه هم طبق قول و قرارهای مکتوب قرار بود یک روز قبل از اتمام  مهلت  مطالبات یک میلیون را نقدا به وکیل به وی پرداخت کند.
در حال حاضر برانکو خواهان دریافت طلب حدود هفتصد هزار یورویی خود است و باشگاه هم مدعی اینکه چون به قرارداد سال بعد پایبند نبوده ای بخشی عمده‌ای از مطالبات را دریافت نکنی و البته برانکو مدعی شده نمایندگان پرسپولیس که اکنون در استانبول هستند گفته اند ما قصدی برای پرداخت طلبت نداریم . 

حال به نظر می رسد رفته رفته کار طرفین به فیفا و مجادله ای حقوقی کشیده شود که اصلا و ابدا خوب نیست. برانکو که برای آرام شدن جو ملتهب در تهران گفته بود مشکلی با مدیریت نداشته حالا که می بیند باشگاه قصد پرداخت طلبش را ندارد برآشفته شده و در مصاحبه ای آنها را متهم به دروغگوئی و فریب اذهان عمومی کرده است.

 برانکو شدیدا شاکی است و حق هم دارد مطالباتش را بخواهد و باشگاه هم حق خود می بیند که بابت نادیده گرفتن  قرارداد سال آتی ادعای غرامت کند و به برانکو بگوید به جای طلب خود بخشی یا کل طلب خود را دریافت نکن.

در این مجادله به نظر می رسد برانکو خوب می داند که چون ممکن است بخاطر فسخ قرارداد محکوم به پرداخت غرامت شود هنوز عقد قرارداد با الاهلی را منکر می شود و رسما هم معارفه نشده است. 

طبق اطلاعات دریافتی ما برانکو امیدوار است فیفا بپذیرد که چون ماهها حق و حقوق خود را طبق قرارداد نگرفته پرسپولیس محکوم شود و آن نامه  سوم وکیلش و مهلتی که تعیین کرده بوده مانع از بی اعتبار شدن فسخ قرارداد بخاطر  عدم دریافت سه ماه حقوق نشود. 

برانکو امیدوار است  فیفا خلف وعده های باشگاه پرسپولیس و در مقطعی یازده ماه عدم دریافت حقوق و ارسال سه نامه مکتوب را ملاک قرار دهد نه اینکه باشگاه پرسپولیس یک روز قبل از آخرین مهلت تعیین شده از سوی وکیل برانکو آمادگی پرداخت همه مطالبات را اعلام داشته. 


در مجموع چیزی که حالا مشخص است این است که کار طرفین در مذاکرات استانبول به جای توافق و مصالحه به اعلان جنگ از سوی برانکو تبدیل شده چرا که او وقتی از وکیل خود می شنود که باشگاه قصدی برای پرداخت مطالبات ندارد فورا مصاحبه ای با خبرنگار تسنیم کرده و مواضع خود را اعلان  داشته. طوری که حتی می گوید به  کالدرون پیشنهاد می کنم از حالا دنبال شکایت باشد چرا که حق و حقوقش داده نخواهد شد. او همه ابراز مهربانی های مدیران پرسپولیس را فریب اذهان می داند و در چنین  شرایطی ایا امکان مصالحه وجود دارد یا اینکه همین الان طرفین در حال تنظیم نامه برای طرح شکایت در فیفا هستند؟

بیشتر بخوانید:

مصاحبه آتشین برانکو؛ کالدرون آماده شکایت از پرسپولیس باشد

 

تگ ها


برانکو ایوانکوویچ مدیران پرسپولیس مصاحبه برانکو بدهی برانکو مطالبات برانکو حسین قدوسی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال